Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SalutLa asa ceva m-am gindit si eu.Asa ca spor la treaba.Poate iese ceva frumos.
    Numai bine ionut.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • O sa iasa,numai sa fac rost de pozele voastre...;)
      sigpic

      Comment


      • Pai cite poze ai nevoie?Cite una de fiecare adica masina+posesor sau mumai masina?
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • As vrea doua poze,una cu masina si una cu posesorul...Le combin eu...Mai interesant asa!!!
          sigpic

          Comment


          • ba dar nu vrea nici unu subwoferu meu
            I'm not an artist, i'm a fucking work of art ...

            Comment


            • Pai eu nu prea am poze cu mine,deoarece fotograful nu prea are poze,decit atunci cind i-si face singur
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • ma ar fi frumos ca fiecare sa stea langa masina lui cum ne-a facut jockeru la intalnire
                low....&.....slow

                Comment


                • buna idee Ionut ... iti voi trimite si eu pozele dupa ce imi dai add la id-u

                  Comment


                  • salut tuturor...
                    daca iau masina de la serv vineri,,,vin si eu duminica la voi....
                    bafta tuturor si fara evenimente...
                    AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                    Comment


                    • Salut.Te asteptam.
                      Numai bine.
                      Un Logan----YNG-----
                      Numai bine.

                      Comment


                      • Mda,ar fii bine si asa,fiecare langa masina lui,insa,ii prindem pe toti la intalnire???Si eu m-am gandit la asta!!!
                        sigpic

                        Comment


                        • pe rand cum vine cineva proaspat..click poza ! Eu cam asa fac si cred ca in 2-3 saptamani o sa aveti poze cu totii ! ;) Scz daca m-am bagat aiurea ...
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • buna idee,o sa incerc sa mai vin si eu la intalniri ,am cam lipsit in ultima perioada...bafta

                            Comment


                            • de intalnirea regionala se aude ceva?Ati vb la restaurant, la terasa?mai e o sapt si putin si nu se stie nik de locatie de ora iantlnirii...
                              AG 16 Y M A

                              Comment


                              • Salut.Despre tricouri cum a ramas?Cine la face?Ce culoare?Cine a vorbit la bemo?Ce sa stabilit?.............................
                                Liniste mormantala...............renuntam la intilnire sau ce.............????????
                                Numai bine.
                                Un Logan----YNG-----
                                Numai bine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google