Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ionut TWY View Post
    Nu e nici o problema...
    Sunt si din Pitesti si din Stefanesti.
    Bine ai venit.
    Trebuie sa te "stickerim" acum
    Da chiar vreau si eu un stiker sa imi pun si vreau si sticker din ala la numar ca am vazut ca e misto rau
    http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

    Comment


    • Originally posted by Maniak18 View Post
      Da chiar vreau si eu un stiker sa imi pun si vreau si sticker din ala la numar ca am vazut ca e misto rau
      la intalnire vorbesti cu Alex si iti aduce el
      Last edited by Al3x; 30 April 2008, 17:20.

      Comment


      • O sa aduca Al3x ca e organizator...
        Last edited by Ionut; 15 April 2008, 12:12.

        Comment


        • Originally posted by Maniak18 View Post
          Da chiar vreau si eu un stiker sa imi pun si vreau si sticker din ala la numar ca am vazut ca e misto rau
          bine ai venit printre noi Maniak18.....chiar ma bucur ca se strang din ce in ce mai multi golani.....la prima intalnire o sa ai stiker asta daca mai are Alex si sper sa aibe, iar cel pentru numar nu avem dar sper pe viitor sa se faca rost si de suporti de numar..
          Last edited by Al3x; 30 April 2008, 17:20.
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • Sunt misto alea de nr?
            Aveti careva poze?
            Merci...

            Comment


            • Originally posted by Ionut TWY View Post
              Sunt misto alea de nr?
              Aveti careva poze?
              Merci...
              ceva de genul asta ionut....
              Attached Files
              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

              Comment


              • Aha...
                Merci Catalin...parerea mea ca nu sunt foarte exceptionale...

                Comment


                • Bine ai intrat:P

                  Originally posted by Maniak18 View Post
                  Intru si eu in Logan Club Mioveni sunt din Pitesti dar banuiesc ca nu conteaza
                  bravo tie Maniak18 eu sunt tot din Pitesti te asteptam la intalnire duminica. Duminica asta vin si colegii de club de la Craiova deci ai picat taman bine. intalnire au loc in parcare la Bemo la Mioveni.
                  Last edited by Al3x; 30 April 2008, 17:14.
                  Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ionut TWY View Post
                    Aha...
                    Merci Catalin...parerea mea ca nu sunt foarte exceptionale...
                    Sunt de aceeasi parere cu tine domn' inginer mai frumos puse direct p bara fara suport si cu marginea neagra stearsa ca la mine
                    Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                    Comment


                    • Nu ma mai lua ma viitor inginer asa.
                      Fi simplu: tweety...
                      Cum mai e?
                      Last edited by Al3x; 30 April 2008, 17:14.

                      Comment


                      • Welcome Maniak18...vi duminica la intalnire si o sa ai si stiker.
                        Suporti de numar cu Logan Club nu am ca nu vrea nimeni

                        Comment


                        • Oki cand e intrunirea Duminica la Bemo nu sau cum ?? Parca asa mi-a zis Ionut ? Si cat ma costa stickerul si manopera ca eu nu cred ca reusesc sa il pun bine
                          Bine v-am gasit si eu ma bucur ca am si eu cu cine sa ma consult in anumite privinte legate de masina banuiesc ca nu sunt singur din club care are laureate 1.4 MPI


                          P.S.:
                          Sorry m-am grabit si nu am vazut ca mi-ati scris ok duminica ne vedem la Bemo in parcare.
                          La suporti de numar nu din astea erau unele mai misto dar lasa ca gasesc eu ce sa pun mai interesant poate negru arata mai bine
                          Last edited by Al3x; 30 April 2008, 17:15.
                          http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                          Comment




                          • Asa ma refer la sticker la numar
                            Last edited by Al3x; 30 April 2008, 17:16.
                            http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                            Comment


                            • Alex,hai sa dam niste mass-uri cu loganclub poate mai incinge cineva linia si poate mai inmultim si membrii clubului.ce ziceti?????
                              Last edited by Al3x; 30 April 2008, 17:16.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Maniak18 View Post
                                Oki cand e intrunirea Duminica la Bemo nu sau cum ?? Parca asha mi-a zis Ionut ? Si cat ma costa stickerul si manopera ca eu nu cred ca reusesc sa il pun bine
                                Bine v-am gasit si eu ma bucur ca am si eu cu cine sa ma consult in anumite privinte legate de masina banuiesc ca nu sunt singur din club care are laureate 1.4 MPI


                                P.S.:
                                Sorry m-am grabit si nu am vazut ca mi-ati scris oki duminica ne vedem la Bemo in parcare.
                                La suporti de numar nu din astea erau unele mai misto dar lasa ca gasesc eu ce sa pun mai interesant poate negru arata mai bine
                                intalnirea are loc Duminica ora 15:00 in parcarea de la Bemo!
                                Stikerul te costa 8 roni si montatul cadou de Paste:P
                                mariusql:eu deja am dat o gramada de MASS-uri m-am saturat cine vrea vine cine nu sa stea acasa, nu stau sa ma rog de nimeni..
                                Last edited by Al3x; 15 April 2008, 21:41.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google