Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci sa fie la ora 5 duminica viitoare la bemo.
    AG 16 Y M A

    Comment


    • deci ramane 5 pana la urma ?
      Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

      Comment


      • ora 17:00 e perfecta...

        Comment


        • Originally posted by Danutza WTX View Post
          Frumoasa intalnirea de aseara ! Oofff...ca n-am avut si eu norocul sa ma nasc baiat ) poate asa puteam participa mai "pe-ndelete" la intalniri&co. Bafta baieti !
          ..vino la pitesti ca nu ai fi singura fata ...

          cum a venit putin frigu atzi trecut la ora de iarna??))
          Last edited by DISSSEL; 8 September 2009, 01:33. Reason: Automerged Doublepost
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • O sa vin si la Pitesti cand 'oi avea permisu' in portofel ... pana atunci ... asteptarea ma va "distruge" ) Aaa ... si apropo ... la noi n-a venit iarna ... INCA ... dar a venit frigu' deci eram nevoiti sa schimbam ora :p

            Comment


            • pai ca sa nu te mai "distruga" asteptarea poti lua maxi
              Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

              Comment


              • cel mai bine la ora 17...ca sa avem timp sa ne trezim dupa o sambata cu peripetii

                Comment


                • 17:00 sa ramana atunci.....
                  AG 16 Y M A

                  Comment


                  • ZYZ-ule.tu sa taci ) ca eu daca ma duc,nu ma duc sa stau 30 de minute si apoi sa plec ;) m-as duce si cu maxi-taxi ... ca nu-mi e rusine ... dar circula si noaptea si eu nu stiu? :-j )

                    ... dar ce maxi-taxi ? ... prietenii la ce sunt buni ?? ) ) )
                    Last edited by Danutza WTX; 8 September 2009, 16:38. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Originally posted by Danutza WTX View Post
                      ZYZ-ule.tu sa taci ) ca eu daca ma duc,nu ma duc sa stau 30 de minute si apoi sa plec ;) m-as duce si cu maxi-taxi ... ca nu-mi e rusine ... dar circula si noaptea si eu nu stiu? :-j )

                      ... dar ce maxi-taxi ? ... prietenii la ce sunt buni ?? ) ) )
                      vin eu si te iau daca chiar vrei sa vii ...
                      sigpic

                      Comment


                      • ce politicos esti CIA ))
                        AG 16 Y M A

                        Comment


                        • ma danutza de dus te duci cu maxi si la intoarcere stai pe calea bucuresti si arunci un crac in strada, 8 masini se vor oprii sigur in carambol si te sui si tu intr-una cu casco )
                          Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

                          Comment


                          • ma nu va certati aici :-w

                            Comment


                            • Salut.Am nevoie de niste poze in care sunteti voi si masina(care aveti).
                              Sunt necesare pt. a crea un montaj cu LoganClubArges(impreuna cu cei din pitesti)
                              Numai bine.
                              Un Logan----YNG-----
                              Numai bine.

                              Comment


                              • danutzoooooo iote ce de cavaleri ai aici...toti se ofera sa te duca ) se mai si cearta pe tine )
                                I'm not an artist, i'm a fucking work of art ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google