Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ba,aveti grija de ea,e singura fata din LCMioveni.
    Numai bine.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • Incheiem subiectu' ! Va anunt eu cand iau permisu' Pana atunci sper sa fiu primita la Intalnirile LCM ! :p

      Comment


      • ma ZYZ-ule mai lasa fata in pace.....o singura fata avem si noi si te-ai si luat de ea? :P
        Danutza,app...esti primita de mult la intalniri,trebuia doar sa anunti ca vrei sa fii prezenta si era imposibil sa nu vina cel putin o persoana sa te ia.... ;)
        Last edited by alexutzu1; 9 September 2009, 01:08.

        Comment


        • .....))))))))) dar nimeni nu vrea sa o duca si innapoi)))))
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • O sa o iau eu pe Danutza daca nu are cu cine veni...Si promit ca o sa o duc si acasa!!!;)
            sigpic

            Comment


            • Vine cu SIB-u Dana , da sa vedem daca mai vrea sa se suie cu mine in masina...

              Comment


              • Multumesc frumos,baieti Deocamdata,o sa vin la intalniri cu SIB-u' :p si o sa plec tot cu el [cred )].

                Comment


                • Asa SIB-ule p mn sa ma uiti , salut lumea buna

                  Comment


                  • lasa ca-i fac eu lu SIB pana ... sa vedeti ce luati voi maxi >

                    hai noroc blondule astept de la tine o bere cat de curand :*

                    si mai ho cu vorbitul off topic ca nu sunteti pe mirc duminica am inteles ca la ora 5 la bemo care va strangeti ?
                    Last edited by Zyxyz; 9 September 2009, 22:15. Reason: Automerged Doublepost
                    Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

                    Comment


                    • ZYZ-ule vezi ca SIB-u e masina cu istorie si s-ar putea sa iti cada mainile cand ii faci pana! Oricum sunt mai ieftine cauciucurile mele decat ale tale

                      Comment


                      • ce subiect controversat esti dano )......huuuu bah mai ho naibii ) ca nu a dat boala in voi )
                        I'm not an artist, i'm a fucking work of art ...

                        Comment


                        • va certati ca babele pe santz )))

                          Comment


                          • razi cosmine,razi! nu stii ca atunci cand te manca,tre' sa te scarpini? ))) P.S: SIB,ZYZ= babe ) EU=santz ) e asa MLS-ule sau nu? )))

                            aaa...si apropo...cosmine,cand ne mai intalnim sa-mi explici si mie ce inseamna cuvantul ala "naibii" ) e nou in DEX?? ))
                            Last edited by Danutza WTX; 11 September 2009, 04:37. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Duminica fac tot posibilul sa apar si eu la intalnire :P ca nu am mai venit de foarte mult timp

                              Comment


                              • Salut.Da,asa este MaRGarina.
                                Numai bine.
                                Un Logan----YNG-----
                                Numai bine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google