Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MLS-u prezent d la facultate )))

    Comment


    • Duminica 26 octombrie Intalnirea membrilor Logan Club Mioveni ora 17, Bemo....

      1.KaTaLyn
      2............
      3............

      ........as dori cat mai multa prezenta la intalnire, daca se poate.....
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • Originally posted by alexutzu1 View Post
        baieti imi pare rau ca nu am venit la intalnire,dar de cateva saptamani am pikat in fiecare Duminica de servici...
        salutari tuturor!!!
        Te-au "facut" colegii alex :P

        Comment


        • Cred ca duminica o sa vin singur la intalnire ca vad ca nu mai e nici un doritor, eu si cu tiganca, ata e.....
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • Salut.
            Duminica sunt cu fata la ora de muzica,exact de la ora 17.
            Asta e,familia inainte si dupa alte placeri.
            Numai bine.
            Si vreau sa vad mai multa actiune.............iar tu Twetty de ce nu mai participi la intalniri,vad ca pe forum esti activ?!
            Sper ca nu te-a deranjat intrebarea(stiu ca esti mai sensibil)
            Un Logan----YNG-----
            Numai bine.

            Comment


            • M-as trece si eu pe lista,dar cine stie daca ajung...Asa ca daca vin ne vedem acolo!!!Sper sa trec!!!Bafta!!!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by AG 23 YNG View Post
                Salut.
                Duminica sunt cu fata la ora de muzica,exact de la ora 17.
                Asta e,familia inainte si dupa alte placeri.
                Numai bine.
                Si vreau sa vad mai multa actiune.............iar tu Twetty de ce nu mai participi la intalniri,vad ca pe forum esti activ?!
                Sper ca nu te-a deranjat intrebarea(stiu ca esti mai sensibil)
                Raspunsul il gasesti mai in urma cand cineva trasese o concluzie...nu mai vine lumea la intalniri din cauza mea...m-am retras fara alte discutii si v-am lasat pe voi sa atrageti membrii.
                Faza cu sensibilul nu am inteles-o, dar de...nu am IQ-ul unora :P

                Comment


                • Salut.
                  Ionut,pe mine nu mai deranjat cu nimic.
                  Dinpotriva,chiar ne intelegeam,as vrea sa mai putem discuta si sa fim mai multi(cum eram odata).Stiu ca au fost unele divergente,dar mai mult contradictorii,parerea mea.
                  Oricum nu cred ca tu ai fost de vina ca nu mai vin la intalniri baietii.Dupa cite vezi si tu,sunt mai mult probleme de timp.(asta cel putin la mine)
                  Numai bine si sper sa revii printre noi.
                  ESTI BINEVENIT ORICIND DORESTI .
                  Un Logan----YNG-----
                  Numai bine.

                  Comment


                  • Stiu asta...divergente nu au fost niciodata intre mine si oamenii de bun simt de acolo.
                    Sti bine ca la sfarsitul anului trecut s-au tot perindat mai multi "membrii" printre noi si unii chiar au prins "coaja".
                    Ciudat mi s-a parut ca la acel conflict iscat din cauza mea (prefer sa spun asa decat sa ma leg de labilitatea unora) doar Ionut AIC si Alexutu au avut curajul sa spuna ca problemele sunt altele si nicidecum faptul ca eu editasem niste posturi.
                    Si cei din Pitesti s-au mai dat cu parerea la acel moment, desi niciunu' dintre ei nu era prezent cand inghetam pe la stadion cu viorelu sa dam nastere LCP.
                    Asta e...si cum bine zici si tu, familia pe primul loc si apoi alte placeri.
                    Am observat ca inca sunt probleme cu prezenta, de apreciat faptul ca Ionut si KTL inca mai cred in ce e fost odata Logan Club Mioveni.
                    Va urez succes si nu as refuza niciodata invitatia la o bere sau o cafea a ta sau a oamenilor cu bun simt de acolo.
                    Last edited by Ionut; 24 October 2009, 20:19.

                    Comment


                    • Salut.
                      Atunci ramane sa ne intalnim poate intr-o zi la o cafea sau o berica(nu prea mai merge acum).
                      Oricum esti binevenit oricind.
                      Eu nu stiu cind mai ajung,se suprapune intalnirea cu o alta obligatie,am spus mai sus.
                      Numai bine si sa reanvie LCM cum a fost odata.

                      LoganClubMioveni----Ce se intampla cu voi????????????
                      Un Logan----YNG-----
                      Numai bine.

                      Comment


                      • Originally posted by TWeetY View Post
                        ...
                        Si cei din Pitesti s-au mai dat cu parerea la acel moment, desi niciunu' dintre ei nu era prezent cand inghetam pe la stadion cu viorelu sa dam nastere LCP. ...
                        si care e faza cu baietii din LCP?

                        Comment


                        • 1.KaTaLyn
                          2.Dl. ZyZu cu Dl. Alexutzu si Dl.AiCu
                          3............

                          ........as dori cat mai multa prezenta la intalnire, daca se poate.....
                          Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

                          Comment


                          • 1.KaTaLyn
                            2.Dl. ZyZu cu Dl. Alexutzu si Dl.AiCu
                            3.MLS-u

                            ........as dori cat mai multa prezenta la intalnire, daca se poate.....

                            Comment


                            • putini domne putini...

                              Comment


                              • apar si eu azi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google