Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a fost frumos azi,pacat ca a lipsit boshorogu,caci reni au fost prezenti
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by KaTaLyn View Post
      Frumoasa intalnire si frumos peisaj de iarna, sper ca de acum incolo sa ne intalnim cati mai multi membri si sa lasam acele intrigi de pe forum, si sa facem tot posibilul sa venim cu toti la intalnire sa discutam tot ce ne doare , nu pe forum....am fost onorat sa-i revad pe ABY si LCA si sper sa mai treaca pe la noi daca timpul le permite.....la fel si celorlalti membrii....
      Cateva poze de la intalnirea de astazi.....
      cu siguranta o sa mai venim, mai ales ca de acum am luat si noi vacanta si o sa venim mai des. referitor la certuri, d-asta am si venit astazi sa aratam ca nu conteaza cine a fost la prima intalnire, cine a fost la ultima, cine a venit mereu cine de cateva ori, conteaza ca suntem toti uniti in jurul LOGAN Club si sa lasam certurile copilaresti si sa punem clubul pe picioare, fiecare cand poate sa vina, nu e obligat nimeni sa vina sau sa nu vina. fiecare sa faca asta din placere. vine craciunul si e pacat sa ne purtam ura unul altuia si va rog sa va strangeti mana si sa fim uniti,sa nu lasam ca banalele certuri sa distruga clubul. si appo frumoasa intalnirea, m-am simtit extraordinar,nu am mai fost de mult si am fost bine primit. renii aia nu au avut si ei cadouri de la mosu', niste benzina, jante, cauciucuri, triple, faruri...sau v-a fost lene sa le carati, le-ati oprit voi si le-ati vandut?
      zoom-zoom

      Comment


      • Laur cadourile le-am carat pana la jumatea drumului...apoi ne-au lasat shalele) nu le-am mai putut duce.Le-am luat inapoi cand ne-am intors si le-am bagat pe cosuri la case...si geamuri la baie) Ce ne-am chinuit cu niste roti de iarna k nu intrau pe geamu de la baie...a trebuit sa darmam zidu omului,dar facem orice numai sa fie omu multumit k si-a primit cadou.
        AG 16 Y M A

        Comment


        • ho ho ho!!!!
          I'm not an artist, i'm a fucking work of art ...

          Comment


          • Ho ho ho!!! dute naibi cosmin ho ho ho!! ))
            AG 16 Y M A

            Comment


            • vrea cineva stickere loganclub?ca vreau sa dau o comanda si nu se poate onora decat la mai multe seturi..
              sigpic

              Comment


              • Sambata ora 19:00 in parcare la bemo...echipati pregatiti pentru Predeal
                In jurul orei 19:30 sa plecam....
                AG 16 Y M A

                Comment


                • HAI SA FACEM O LISTA CU CINE MERGE LA BRASVOV SAMBATA......PLECARE DE LA BEMO LA 19-30



                  1.Cozman
                  2.
                  3.
                  4.
                  I'm not an artist, i'm a fucking work of art ...

                  Comment


                  • Sa aveti un Craciun Fericit si sa fiti cuminti ca azi vine Mosul... LA MULTI ANI!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • Sarbatori fericite, la multi ani si multa fericire !!!
                      sigpic

                      Comment


                      • moama ce de mai sunte-ti pe lista pt sambata ).......se pare ca voi pleca singur......rushinica
                        I'm not an artist, i'm a fucking work of art ...

                        Comment


                        • stai linistit cosmin ca nu ai norocul sa pleci singur...vin si eu cu alin si cu blondu s-ar putea sa vina si danuta , vine si fane ;)

                          Comment


                          • HAI SA FACEM O LISTA CU CINE MERGE LA BRASVOV SAMBATA......PLECARE DE LA BEMO LA 19-30



                            1.Cozman
                            2.Rashella
                            3.
                            4.
                            __________________
                            I'm not an artist, i'm a fucking work of art ...

                            HAI SA FACEM O LISTA CU CINE MERGE LA BRASVOV SAMBATA......PLECARE DE LA BEMO LA 19-30



                            1.Cozman
                            2.Rashella
                            3.Motanu (VMR)
                            4.
                            __________________
                            I'm not an artist, i'm a fucking work of art ...
                            Last edited by fane_yxa; 25 December 2009, 11:07. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • hai ca se poate si mai multi.....va inteapa inima de 20 de litrii de benzina??
                              I'm not an artist, i'm a fucking work of art ...

                              Comment


                              • HAI SA FACEM O LISTA CU CINE MERGE LA BRASVOV SAMBATA......PLECARE DE LA BEMO LA 19-30



                                1.Cozman
                                2.Rashella
                                3.vin si eu cu "sania" mea mascata
                                4.Motanu (VMR)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google