Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cred ca fane putea zice asa )

    Comment


    • eu am intrebat de masina lu MCA-u )

      Comment


      • frumos si azi si bun venit noului nostru membru...MCA 2

        Comment


        • frumoasa intalnirea,se vede ca a venit caldura...app de caldura nu vreti sa mutam si noi ora intalnirii mai devreme acu pt primavara...?

          Comment


          • da eu vreau pe la 15:00 zic eu...

            Comment


            • Eu stiam ca ora de primavara/vara a intalnirii era mai tarziu ... nu mai devreme)
              AG 64 P U F

              Comment


              • Da ma pufy,dar ei se refera la faptul ca in perioada asta e mai cald mai devreme...ati vazut si voi de la 17:00 deja bate vantul,e mai frig,poate ar fii indicata o intalnire mai devreme...
                sigpic

                Comment


                • Parerea mea e sa nu o schimbam...
                  AG 65 V M C

                  Comment


                  • ar fii misto la 15.00..
                    sigpic

                    Comment


                    • Cu ce v-a gresit ora intalnirii??

                      Comment


                      • corect,ora de primavara/vara e mai tarziu nu mai devreme...toata iarna asta ne-am intalnit numai la 17:00 exact cand se lasa frigul,desi a venit primavara ati observat ca totusi in unele zile e frig mai pe seara...eu zic ca ar merge sa o schimbam pt.ceva timp la 15:00,pana vine caldura mai bn ca apoi o sa cam fugim de ea.. ;)) cu asta considerand ca vom sta si mai mult la intalnire deoarece e mai acceptabila vremea,nu mai fugim asa repede la un ceai sau mai stiu eu ce in baruri... ;) parerea mea.

                        Comment


                        • De cand ceaiul intra in categoria vinului fiert? )

                          Comment


                          • aaa,nu stiu fiecare ce a baut eu am zis ce beam eu cand era frig si eram cu masina...

                            Comment


                            • si eu sunt de parere k e bn la 15:00 desi madule parerea ta o stiam fara sa spui nimic..

                              Comment


                              • A fost doar o parere....daca se schimba ora eu o sa zic pas la viitoarele intalniri.
                                AG 65 V M C

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google