Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci, vom lasa la aprecierea voastra pentru ca e orasul vostru si il cunoasteti mai bine. Noi o sa fim munsafiri. Numa ca in momentul in care intram in pitesti sa va putem contacta telefonic ca sa ne indrumati incotro sa o luam.

    Comment


    • Iti dai seama ca voi o sa fiti oaspeti iar noi gazda voastra si sper ca o sa va placa pe la noi....Stai linistit ca de asteptat daca e o sa va astept chiar eu personal la Pitesti ...
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • Baieti vreu o lista cu cei care vor fi prezenti la intalnire Logan Club Mioveni vs. Logan Club Bucuresti, sambata ora 13....Si astept pareri cu locul unde sa-i intampinam pe baieti din Bucuresti.

        1.KaTaLyn
        2............
        3............
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • Cataline ,oameni tai fac nani la ora asta. Eu mai am putin si plec la munca.
          Auzi, e unul de la voi deacolo care monteaza module de ridicare a geamurilor. Ar putea fi contactat?
          Last edited by PAULIC; 20 June 2008, 00:58.

          Comment


          • Da Paulica oameni mei fac nani se odihnesc ptr ziua de maine...Eu am fost la munca si am iesit pe la 23, de aceea stau de vb cu tine ca poate eram si eu acuma la nani....Mai nu stiu dar daca e o sa ma interesez daca monteaza cineva module de ridicare a geamurilor.
            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

            Comment


            • OK. Multumesc.

              Comment


              • Da am eu modul de ridicat geamuri....Si stiu si pe cineva ..Care monteaza

                Comment


                • 1. KTL
                  2. TWeetY
                  3. ............

                  Comment


                  • Salutare mioveniu , am si o intrebare : toti sunteti din mioveni ? Eu o sa incerc sa vin sambata dar nu vin odata cu ceilalti de-aia am intrebat . Eu o sa vin din botesti asa ca daca ar fi cineva din zona sa ma indrume ar fi perfect . Astept raspuns .

                    Comment


                    • Ai pm cu nr meu...

                      Comment


                      • Haideti mai baieti nu ma dezamagiti decat eu cu TWeetY venim sambata la intalnire cu cei din Bucuresti...

                        1.Katalyn
                        2.TWeetY
                        3...........
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • Garantez pentru maniak si aby

                          Comment


                          • Haideti mai baieti nu ma dezamagiti decat eu cu TWeetY venim sambata la intalnire cu cei din Bucuresti...

                            1.Katalyn
                            2.TWeetY
                            3.Aby

                            Comment


                            • Ia legatura cu dvl-ul, cu margarina( adica MRG) si cu AIC-ul...Vezi lca
                              Last edited by Ionut; 20 June 2008, 10:48.

                              Comment


                              • DVL-ul vine, AIC nu stiu nimic si cu LCA vorbesc astazi, mai vrea un nou membru sa vina MRG, FIR-ul cred ca vine ...Si ce mai prind mai anunt

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google