Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da dar dupa ce facem intalnire cu baieti de la Brasov si dupa aceea cu cei de la Bucuresti o sa ne gandim sa iesim cu toti undeva pe la munte...Ar fi foarte frumos sa ne intalnim impreuna: Logan Club Mioveni, Logan Club Brasov si Logan Club Bucuresti....Si daca mai sunt si alti doritori sunt bine veniti
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • Imi cer scuze ca ma bag peste cei din Mioveni. Ar fi o idee excelenta la munte cat mai multe cluburi ( nu doar cele 3 enumerate ) ... O zona frumoasa ceva gen Gura Diham din Bucegi ar fi foarte frumos.

      Comment


      • Nu face nimica, chiar ar fi frumos asa ceva si eu unul sunt de acord, acuma depinde si de ceilalti ce parere au...
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • Din pacate eu pana pe 8 Iulie cand i-au salariu nu mai pot sa misc nimic
          http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

          Comment


          • KaTaLyn ai uitat sa treci si Targovistea in lista

            Comment


            • Buna observatie ciprian
              sigpic

              Comment


              • Nu e rea ideea cu iesirea u ndeva la munte...Eu unu sunt de acord...Sper sa reusim sa facem o asa iesire....:D

                Comment


                • HOP ca si eu sint de acord cu o imtilnire cu ursul pe la Gura Diham. Ma primiti????

                  Comment


                  • Nu cred ca se pune problema...:P

                    Comment


                    • Multam......

                      Comment


                      • Originally posted by ana_cip2000 View Post
                        KaTaLyn ai uitat sa treci si Targovistea in lista
                        Stai linistit ca nu te uitam tocmai pe tine, mai ales ca ai fost mai mereu prezent si imi cer scuze ca nu te-am trecut in lista...

                        Originally posted by PAULIC View Post
                        HOP ca si eu sint de acord cu o imtilnire cu ursul pe la Gura Diham. Ma primiti????
                        Cu cea mai mare placere Paul....
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • Va salut baieti ,a-mi pare rau ca nu am avut timp sa vorbesc cu voi si a-mi cer scuze pentru ce sa intamplat la noi dar se vor rezolva problemele cat mai curand. Sunteti cele mai tari persoane care le-am intalnit vreodata
                          MotorSport pentru 402ml.

                          Comment


                          • Sa nu ma uitati in kaz va mergeti la munte...Hop si yo....
                            sigpic

                            Comment


                            • Nu te uitam...Nu o sa uitam pe nimeni...

                              Comment


                              • Credeti ca daca vin cu maica-mea la intalniri (ca ii plac si ei intalnirile) sunt un fraier?Sau un prunc prost,care numa cu maica-sa poate veni la intalnire?
                                ia uite ce scriu unii de prin arad

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google