Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De ce nu?

    Comment


    • Thejock3r nu cred ca s-ar supara careva.....
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • Baieti ce ziceti de o mica schimbare adica...Sa schimbam ora de intalnire sa nu mai fie ora 15:00 si sa ne intalnim la ora 20:00 si tot aceasi locatie Bemo....Pentru ca majoritatea dintre noi se vede ca nu prea mai au timp de intalnire si nu ca nu ar vrea sa vina dar majoritatea sunt plecati, eu stiu pe unde, ba la un gratar cu familia, prieteni, alti pe la tara pe unde stau bunici lor , etc.....Si de aceea am propus ora 20:00 sa fie ora de intalnire pentru intalnirea noastra.....Care au si alte sugesti sau idei o sa le iau in considerare.
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • De acord...E ok ca va fi mai racoare...

          Comment


          • TWeetY si ceilalti care sunteti pe forum va rog frumos sa-i anuntati si pe ceilalti baieti care nu au posibilitatea sa intre pe forum, ca sa schimbat ora de intalnire si nu mai este la 15:00 ci la ora 20:00.... Deoarece este si mai racoare afara si nu este nici aglomeratie la Bemo si avem si noi unde sa ne parcam golani....
            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

            Comment


            • Katalyn cel mai sigur o sa venim pe data de 13 la voi,asa ca pregatitiva ca VENIM.Pe data de 07 .07 .2008 aveti raspunsul garantat.
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • Va asteptam oricand...

                Comment


                • Buna idee cu ora de intalnire....E cel mai potrivit la 20:00..

                  Comment


                  • Daca nici acum nu veniti vom aplica sanctiuni

                    Comment


                    • Acuma vin....P

                      Comment


                      • Ok...Sa vedem duminica seara...Sa-l iei si pe margarina ala mic...

                        Comment


                        • De la a 5-a intalnire am venit si eu...

                          Comment


                          • Originally posted by sebi8ta View Post
                            Katalyn cel mai sigur o sa venim pe data de 13 la voi,asa ca pregatitiva ca VENIM.Pe data de 07 .07 .2008 aveti raspunsul garantat.
                            sebi8ta va asteptam cu cea mai mare placere sa veniti pe la noi...

                            Originally posted by bogdan 17ee View Post
                            Buna idee cu ora de intalnire....E cel mai potrivit la 20:00..
                            Asa am zis si eu Bogdan, ca e mai bine seara si poate este posibil acuma sa fim cati mai multi la intalnire...

                            Originally posted by Al3x View Post
                            1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17 INTALNIRI

                            P.S. Au mai fost cateva da nu a facut nimeni poze
                            Frumos Alex dar cred ca mai lipsesc cateva intalniri....
                            Last edited by KaTaLyn; 1 July 2008, 16:24.
                            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                            Comment


                            • Ce amintiri !! ... Fara regrete ...Jos palaria

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google