Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Respect pentru baieti.Misto intalnire,de masini nu mai zic.

    poate ne vedem la bucuresti pe 27.
    sigpic........restul e NoSpeedLimit

    Comment


    • ...Eu ma bag

      Comment


      • Si eu o sa fiu prezent...

        Comment


        • Daca o faceti pe 26 e si mai belea ca vin de la mare si ma opresc direct in buc
          uresti.Astept hotararea finala
          sigpic........restul e NoSpeedLimit

          Comment


          • daca are cineva filmuletul cand a venit escadrila de 3 loganuri(aby,fxu si dvl parca) si amg-ul ala spre uzina dau o bere daca ajunge si la mine filmuletul.


            scuze de double post
            sigpic........restul e NoSpeedLimit

            Comment


            • Eu pe 26 nu pot ca am o nunta doar pe 27 pot acuma vedem noi oricum nu vreau sa ratez intalnirea dar nu pot sa aman nunta si eu trebuie neaparat sa fiu prezent vorbim
              http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

              Comment


              • Pe 27 unde.......?
                MotorSport pentru 402ml.

                Comment


                • Salutare la toti loganistii din Mioveni.A fost super fain.Multumim ptr.Turul orasului(mai ales eu ca am vazut si parcarile dintre blocuri)si aveti un oras destul de interesant.Katalin mii de multumiri ptr.Gazduire,si promitem ca o sa mai venim,apropo sa nu uiti de plasticul meu ptr.Mcv de le barele longitudinale.Tweety ti-am trimis banii ptr. Amandoua tobele,si mii de scuze ca am uitat sa-mi iau banii,dar intelegema ca am venit de la o nunta si eram nedormit si destul de aerian sper ca nu te-ai suparat,inca odata mii de scuze.
                  Loganisti din Mioveni sunteti tari si aveti un organizator Beton.
                  O sa ne vedem cat de curand la Bucuresti,asa cum am vorbit cu katalyn.
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • Azi am avut ocazia sa-l cunosc personal pe Catalin... Am schimbat 2 - 3 vorbe desi era un pic intors... Un baiat de nota 20+... Sa va puna dracu sa nu veniti toti...

                    Comment


                    • Ca mare bataie ce va luati
                      MotorSport pentru 402ml.

                      Comment


                      • Pey....Eu sper sa vin acuma nu stiu
                        http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                        Comment


                        • Vorbim Duminica seara toti si luam o decizie

                          Comment


                          • Scuze colegii de absente dar am fost in lucrari de reamenajare a casei si am avut calculatorul demontat, nu cred ca ne mai vedem curand pentru ca o sa fiu plecat, apropo 66 C Y P SE VINDE CINE E INTERESAT ,,MA BAGA IN SEAMA" :d drumuri bune vara asta si sper sa ne revedem cu bine
                            Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                            Comment


                            • Gata ne parasesti ???
                              http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                              Comment


                              • Unde pleci cypule de nu o sa ne mai vedem?
                                Da-ne si noua mai multe detalii...Vino la o intalnire si discutam pe indelete...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google