Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu am reusit sa ajung am fost plecat la valcea si am venit tarziu apoi am fost obosit si m-am bagat la nani ca picam din picioare
    http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

    Comment


    • Sa vii data viitoare Maniak18 ca sa-ti dam diploma, ca mi se pare ca nu mai sunt multe
      zoom-zoom

      Comment


      • Chiar imi pare rau ca nu am putut sa vin dar eram zob de oboseala si decat sa adorm naiba la volan am preferat sa dorm si asa am facut de la valcea pana la pitesti 3 ore a fost drumul foarte aglomerat !
        http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

        Comment


        • Originally posted by Al3x View Post
          04.05.2008
          P.S. mi-a crescut barba pana s-au incarcat pozele
          super tare ideea!
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • Frumos Bravo LCA Bravo T W Y traiasca organizatorul, pacat ca ploaia ne-a jucat feste. si mersi de poza Al3x a iesit frumos intre transportoare.
            Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

            Comment


            • Am uitat sa pun si poza masinii organizatorului nostru...
              Attached Files

              Comment


              • frumoasa masina TWY nu ai stat 5 ore sa pui pozele
                http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                Comment


                • TWY-ule credeam ca bei bere normala(blonda) dar vad ca e daia slaba mai bine luai suc. Numai bine inginere
                  Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                  Comment


                  • Pai de mai CYP mai conduc si eu...si nu sti de unde apare militia...
                    Prietena ta e ok?

                    Comment


                    • Hotule hotule.......
                      Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                      Comment


                      • Cyp-ule, te-am vazut azi la facultate. Erai cu prietena.
                        Ionut trebuia sa te duci sa pozezi si 66CYP ca e singura masina care nu prea apare in poza
                        zoom-zoom

                        Comment


                        • Care ati umblat azi dimineata pe la brasov-rasnov?...
                          sigpic

                          Comment


                          • De ce ... ai vazut logan de AG stikerit pe la brasov? Poate era AG-83-KTL (gri comette)

                            Comment


                            • Nu cred ca era el.. avea pozitiile albastre stopurile un fel de fumuriu
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google