Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aoleu, "deseara" de unde ai mai scos si cuvantul asta. Tu n-ai voie sa gresesti, si cum te prind cum iti fac observatie
    zoom-zoom

    Comment


    • Ahaaaa deci acuma merem la bazin daca s-a deschis lasam golanurile in parcare si merem dupe fetitze
      http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

      Comment


      • Maniak cu gandul la fetitze ...De acuma in colo o sa vi la intalnire LCM direct in bazin si o sa discutam despre fetitze si lasam golanurile la o parte...cred ca o sa se inteleaga fetitzele cu golani nostri...
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • Ioane tu esti secretar de partid acuma ?
          sigpic

          Comment


          • Nu mai boris...Sunt loganist de 5 stele

            Comment


            • da da da @KtL
              secretar de stat
              http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

              Comment


              • Comment


                • PAZEA CA VENIM...SAMBATA VENIM PE LA VOI e vorba sa plecam pe la 11 din bucuresti
                  http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                  Comment


                  • Marfa vine bucurestiu....Ce pacat ca nu pot sa vin sambata...

                    Comment


                    • Originally posted by felixb View Post
                      PAZEA CA VENIM...SAMBATA VENIM PE LA VOI e vorba sa plecam pe la 11 din bucuresti
                      Gata si noi va asteptam

                      Comment


                      • Baieti, trebuie sa stabilim unde ne primim oaspetii sambata, asa ca sariti cu idei
                        zoom-zoom

                        Comment


                        • Dorm astia Cosmin...Maine dimineata

                          Comment


                          • Simbata in jur de ora 13 sintem la voi Katalyn, numai sa ne spuneti unde ne vom intilni. Daca se poate un numar tel. Pe privat ca sa va putem contacta.

                            Comment


                            • Eu unul, parerea mea, mi-ar place sa asteptam pe baieti la Uzina vizavi de poarta 3 unde ne intalneam noi la inceput, dar mie tare teama ca o sa avem tangente cu cei de la paza si mai ales ca iau schimbat nu mai sunt cei de la Cobra ci uni SSI, si iar o sa mil intrebe pe ABY cate carte are el, dar se face el mare (cum a fost la ultima intalnire acolo) ....Iar a doua varianta ar fi Bemo unde ne intalnim noi de obicei...Oricum astept si parerile voastre.
                              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                              Comment


                              • PAULIC iti dau eu nr meu de tel pe msg privat...Ok
                                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google