Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DVL....Prezent maine...;)

    Comment


    • Loganistii din Mioveni maine incepand cu ora 11:00 pana la 13:30 ne intalnim la scarile de la Grup...Asteptam golanii din capitala

      Comment


      • Salut colegii din Mioveni.Sa va pregatiti si ptr.Noi ca si noi o sa venim la voi in prima sau a doua duminica din Iulie,saptamana asta vedem exact cand.Vreau si eu niste folie de geamuri,va rog dati-mi si mie un telefon ca nu mai stiu cine mi-a dat data trecuta cand a-ti venit la Brasov.Nr. Meu este 0743048988 la orice ora puteti sa ma sunati.Mersi fain.
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • Originally posted by sebi8ta View Post
          Salut colegii din Mioveni.Sa va pregatiti si ptr.Noi ca si noi o sa venim la voi in prima sau a doua duminica din Iulie,saptamana asta vedem exact cand.Vreau si eu niste folie de geamuri,va rog dati-mi si mie un telefon ca nu mai stiu cine mi-a dat data trecuta cand a-ti venit la Brasov.Nr. Meu este 0743048988 la orice ora puteti sa ma sunati.Mersi fain.
          cred ca TWY este cu folia ....Vorbesc eu maine cu el ...

          Comment


          • Originally posted by florynelu View Post
            Fara Alcool ?
            Daca vrei sa bei Florynelu nu te tine nimeni,poate de o bere nu se ia de tine

            Comment


            • Aby hai sa fie la 13-13:30...
              Sebi folia de la mine vine...

              Comment


              • LCA-ul vine si el maine dar sta pana pe la 3, ca pe urma trebuie sa plec undeva cu ai mei.
                zoom-zoom

                Comment


                • Originally posted by sebi8ta View Post
                  Salut colegii din Mioveni.Sa va pregatiti si ptr.Noi ca si noi o sa venim la voi in prima sau a doua duminica din Iulie,saptamana asta vedem exact cand.Vreau si eu niste folie de geamuri,va rog dati-mi si mie un telefon ca nu mai stiu cine mi-a dat data trecuta cand a-ti venit la Brasov.Nr. Meu este 0743048988 la orice ora puteti sa ma sunati.Mersi fain.
                  Asta ar fi prima intilnire, a doua sper sa o facem nationala. Dar undeva la iarba verde si pentru doua zile, ca sa putem si noi sa ne cultivam. Am auzit ca e unu jack daniels care scrie bine de tot.

                  Comment


                  • Ma primiti si pe mine maine sa vad loganele de Bucuresti ?

                    Comment


                    • Originally posted by Al3x View Post
                      Ma primiti si pe mine maine sa vad loganele de Bucuresti ?
                      Al3x ,sint aceleasi logane ca si ale voastre. Nu sint cu nimic mai speciale. Scopul intilnirii ar fi de a lega niste prietenii si de a demonstra lumii ca puten face si intilniri intre orase ,nu numai locale. In alta ordine de idei Argesul a avut intotdeauna masini mai frumoase ca in alte parti.

                      Comment


                      • Originally posted by Al3x View Post
                        Ma primiti si pe mine maine sa vad loganele de Bucuresti ?
                        Alex daca vrei sa vi nu e nici o problema si nu cred ca sar supara cineva...
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • Cu cit mai multi ,cu atit mai frumos.

                          Comment


                          • Da Paulic asa zicem si eu sa fim cat mai multi ca sa iasa ceva frumos...si sper ca o sa iasa foarte frumos.
                            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                            Comment


                            • Originally posted by ABY View Post
                              maine
                              ABY mersi frumos pentru ca ai informat baieti nostri despre intalnirea de azi cu baieti de la bucuresti....Asta e a fost cam in scurt, nici eu nu ma asteptam la un raspuns asa de promt din partea baietilor de la bucuresti....
                              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                              Comment


                              • Vin si eu (Adi) stati linistiti ca nu scapati de mine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google