Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare baieti. Ziua de astazi a fost, cel putin pentru noi ,cei din bucuresti,o zi extraordinara. Bravo voua pentru ca stiti sa faceti munsafiri sa se simta bine. Va multumim pentru primirea pe care ne-ati facuto, si fiti siguri ca veti fi primiti la fel de bine de catre noi oricind doriti voi.
    Last edited by PAULIC; 21 June 2008, 22:12.

    Comment


    • Cu riscul ca o sa fiu pedepsit pentru post consecutiv,nu ma pot abtine. Exista un proverb romanesc care spune ca nu exista padure fara uscaturi.Astazi sa demonstrat ca proverbul nu poate fi intodeauna valabil. Toti,dar toti prieteni nostri din mioveni au demonstrat ca au un mare caracter. EU ,cel putin am ramas profund impresionat.
      ps. Cred ca nu se supara nimeni ca mi-am permis sa spun PRIETENI NOSTRI.

      Comment


      • Super ziua de azi,baietii la fel ,de nota 10 ... Va asteptam pe la noi :P
        Last edited by bodo; 21 June 2008, 23:02.
        sigpic
        :sofer1:you can run but you can't hide:boxing2:

        Comment


        • Stai linistit PAULIC ca nu se supara nimeni, toti din Logan Club suntem prieteni ;)
          Si cum se zice, cine se supara ii taiem nasul :P
          zoom-zoom

          Comment


          • Mersi de organizare Katalyn, mersi Tweety, Laur_cos, Aby, Bogdan 17ee. Mersi si scuze daca nu am retinut numele tuturor. Cinste voua, baieti! Daca noua ne-ati dat 20+, cel putin 20+ meritati si voi. O atmosfera deschisa, de bun simt si respect...BAFTA LA TUNARIT BAIETI! Sunteti tari.
            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

            Comment


            • Ce pot sa zic si yo.......Foarte buna organizare, foarte primitori, v-a asteptam pe la noi, si sincer acuma cel mai tare a fost MCA......Bafta si tie si t astept in bucuresti.....Noate 20++ pt baietzi de acolo......Mi-a parut bn ca v-am intalnit si rau ca v-am parasit.....) trebuia sa fac o rima ca nu se putea altfel
              Last edited by KaTaLyn; 22 June 2008, 14:48.
              :baoum:Stock sunt, stock raman..:baoum:pana la gratar:sunbathing:

              Comment


              • Superb!!!! Felicitari baieti
                Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                Comment


                • Originally posted by KaTaLyn
                  stai linistit ca nu sa suparat nimeni .....

                  Ms Katalyn
                  :baoum:Stock sunt, stock raman..:baoum:pana la gratar:sunbathing:

                  Comment


                  • Super baietii...Trebuie sa facem si noi acuma o excursie in bucuresti

                    Comment


                    • Cu siguranta trebuie TWY ....Nu vreau sa pierd intalnirea cu ei ...

                      Comment


                      • E imperios necesar!!!
                        Merita pentru ca sunt niste oamnei deosebiti...
                        Nu credeam ca "veteranii" lor au atata pasiune si energie...
                        Felix, sper ca ai ajuns la timp acasa...Sti tu...Covorasul... stima pentru andrei...Minunatia ta de baiat.

                        Comment


                        • Ce sa zic pentru cele 40 de minute cat am stat a fost super ! Imi pare rau ca nu am putut sa stau dar de ... Trebuia sa ma duc la munci ! Sper ca nu s-a suparat nimeni oricum ma bucur ca am fost macar sa va vad ! Bafta si sunteti k lumea tineti-o tot asa !
                          http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                          Comment


                          • A fost super ieri ........... Trebuie sa merem si noi la capitala
                            sigpic

                            Comment


                            • Serviciu usor...Ne-a omorat caldura astazi...Am dat jos abtipildurile "renailt"

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google