Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cer scuze de intarziere dar a fost super tare intalnirea la voi in Mioveni si ma bucur ca am ajuns si eu mai tarziu dar am ajuns.

    Comment


    • RSPECT Ciprian..Faptul ca ai venit si la Mioveni si la Brasov spune multe despre tine...Un mare caracter si un loganist convins...
      Mioveniul iti pregateste o surpriza

      Comment


      • Originally posted by ana_cip2000 View Post
        Cer scuze de intarziere dar a fost super tare intalnirea la voi in Mioveni si ma bucur ca am ajuns si eu mai tarziu dar am ajuns.
        Felicitarile mele Ciprian si respect ...Chestia asta a dovedit multe la tine ...Bravo tie !!

        Comment


        • Imi paree tare rau ca nu am putut sa stau mai mult . Ma bucur foarte mult ca am ajuns acasa . ( asta spune loganul :P ) . Sper ca data viitoare sa pot sta mai mult. Respect si numai bine pt toti cei din mioveni . Mai vreau sa va multumesc si pt turul de oras . Sper sa reusim si in bucuresti sa facem n astfel de tur , desi nu stiu ce sanse sunt . La mai multe intalniri , sunteti niste oameni minunati si nu ma asteptam la o astfel de primire ( mai ales ca eram primul sosit de la bucuresti ).

          Comment


          • Primul venit, primul servit...

            Comment


            • Tweety iti multumec pt ajutor sa ajung la intalnire si pt primirea pe care mi-ati facut-o . Fiind un nou membru al acestui club minunat m-am simtit formidabil , de parca v-as fi cunoscut de o gramada de timp . Mi-a facut placere sa va cunosc personal si va asteptam la bucuresti .

              Comment


              • Salutare ! O primire ..De sa povestesti nepotilor ...Jos palaria ! Scuze ca am postat atat de tarziu..Dar la ce peisaje aveti prin zona aia...Era sa vin acasa peste cateva zile !
                Sa ne vedem cu bine !
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • “Fiecare scena a fost frumoasa si unica. Le multumesc(MULTUMIM) celor din mioveni pentru primire si gazduire.RESPECT

                  Comment


                  • KaTaLyn stabileste tu mai o data ci gigi interlopu'...Un numar de telefon si vedeti la ce concluzii ajungeti...

                    Comment


                    • Baieti,vine concediul,de ce nu ne gandim noi la o iesire la munte,sau Ostroveni,oriunde,impreuna cu Bucuresti-ul??Toata lumea e bine venita,nush cred ca am putea vb despre asta...
                      sigpic

                      Comment


                      • Ar fi o chestie pe la mare in concediu
                        http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                        Comment


                        • Nu sa gandit rau...Ne-ar prinde bine o iesire..Dar cred ca dupa ce intoarcem vizita la bucuresti...

                          Comment


                          • Originally posted by ana_cip2000 View Post
                            Cer scuze de intarziere dar a fost super tare intalnirea la voi in Mioveni si ma bucur ca am ajuns si eu mai tarziu dar am ajuns.
                            Sa nu-ti mai cer scuze cand intarzi, puteai sa vi la orce ora si faptul ca ai venit inseamna mult pentru uni dintre noi , mult respec din partea mea...
                            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                            Comment


                            • Originally posted by ;138620
                              KaTaLyn stabileste tu mai o data ci gigi interlopu'...Un numar de telefon si vedeti la ce concluzii ajungeti...
                              da TWeetY o sa i-au eu legatura cu Gigi Kent...
                              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                              Comment


                              • 2 poze cu loganele de B si de AG la iarba verde
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google