Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna dimineata mioveni !

    Comment


    • Salut domne'...Sa iti aduc maine ceva de pe aici?

      Comment


      • Iti multumesc pt ca te-ai gandit la mine , dar maine sunt pe alte meleaguri . Sper sa reusesc saptamana cealalta sa trec pe la voi la mioveni ( acum am invatat drumul pe la cimitir ) :P si sa iau ceva folie . Am vazut ca mi-ar sta bine cu folie pe masina si cu autocolante de-alea. Ati facut ce ati facut si m-ati imbolnavit si pe mine cu masina asta . Tot atunci sunt hotarat sa intru putin in ea ca a inceput sa cada anumite chestii . Si e noua .

        Comment


        • Ok...Mai vorbim...

          Comment


          • Azi am fost la polivalenta cu bucurestenii...Super baieti cum ne-au obsinuit deja...O primire si o tratatie super.
            Ar cam fi cazul sa ii vizitam toti...
            Pana atunci ne vedem maine seara la Bemo...

            Comment


            • Multumim pentru aprecieri @TWeetY. Va asteptam, cat mai curand, pe toti la Polivalenta. Mai ales ca sunt unii ce regreta ca nu au putut ajunge la voi.
              sigpic
              Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

              Comment


              • Nu mai am cum sa ajung la intalnire astazi ca am facut accident !
                http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                Comment


                • Mioveni pazea ca venim.Duminica suntem prezenti la voi.La 10.00 plecam din brasov.
                  sigpic........restul e NoSpeedLimit

                  Comment


                  • Va asteptam..

                    Comment


                    • PE DATA DE 13.07.2008 SUNTEM LA VOI.SPER CA NE PRIMITI.NOI O SA PLECAM LA ORA 10:00 DIN BRASOV .Sa ne spuneti cu ce sa venim dupa noi daca e nevoie de ceva.Mai este un pic si ne revedem,dupa care o sa stabilim o data cand mergem cu totii la Bucuresti,ce ziceti?
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • Asa sebi8ta bravo , baga mare si trage sforile cat mai mult cu ideea ta
                        MotorSport pentru 402ml.

                        Comment


                        • Mai nou astia de la Dacia au scos noul LOGAN cu 2 motoare
                          Attached Files

                          Comment


                          • Da asa este , 1.4 al are in portbagaj (ca rezerva)
                            MotorSport pentru 402ml.

                            Comment


                            • Nu fiti rai, mai greseste omul... A gresi e omeneste
                              Si ca sa fiu sarcastic, e hibrid, 1,4 electric si 1,6 benzina
                              Last edited by laur_cos; 7 July 2008, 13:38.
                              zoom-zoom

                              Comment


                              • Noul logan....)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google