Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Misto pozele...;)

    Comment


    • Nice...Si astea facute cu"aparatu' de poze"

      Comment


      • Sunt tari pozele
        KTL vreau sa facem o intalnire simbata seara ca sa vedem cine merge duminica la bucuresti
        cel mai simplu

        Comment


        • Bine ar fi sa veniti sambata, pentru ca noi si-asa o sa ne intalnim la polivalenta.Impuscam 2 intalniri de-odata. Sunt multi care nu pot veni si sambata, la intalnirea noastra, si duminica, atunci cand veniti voi. Ne intalnim pe la 11, mergem la siab impreuna, nu ? Ce ziceti? (eu sunt de munca duminica si nu as vrea sa va ratez)

          Comment


          • Misto pozele ..... ;) ... Trebuia sa vin si eu cu "bolidu" ;)

            Comment


            • ...Pfff...Ce liniste pe aici
              ...Ceva cumva Duminica...Or not?

              Comment


              • :-?? Se simte ca s-a terminat vara ... Ca a inceput munca (in cazu meu scoala )

                Comment


                • Baieti imi pare rau dar momentan nu o sa am tip sa mai intru pe forum pertru ca mi-a bubuit cineva golanul si trebuie sa umblu pe la asigurari si service, daca e ceva o sa ma anunte YGI in legatura cu ceva dupa forum sau puteti sa ma sunati daca e ceva important........Si in legatura cu plecare la bucuresti la-s in seama voastra si ma bazez pe voi ca o sa va descurcati si fara mine, asta e..........
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • Imi pre rau KTL.....Cum naiba s-a intamplat?.....Si e rau sau.....?

                    Comment


                    • Sa o repari cat mai rpd KTL
                      fara linkuri externe in semnatura

                      Comment


                      • Nasol Cata....Pare rau ...

                        Comment


                        • Da .... Nasol ......

                          Comment


                          • Imi pare foarte rau KTL... da' trebuia sa pui si tu niste poze sa vedem ce si cum...ca amintire macar.(daca iti mai arde)
                            Originally posted by DRN View Post
                            Sa o repari cat mai rpd KTL
                            ...Si eu busit PFZ-u de dimineata a mea nare nimic(o urma firava ca de praf pe bara spate...si asa ma bate gandu' la un kit) PFZ-u portiera infundata(bine)si vopsea sarita.Da' de dimineata nu am mai stat(mi-am vazut de drum,vorbi acu pe la 17 cu el sa vedem cum ne intelegem(bineinteles ca m-a asteptat in parcare)
                            Cu Bucurestiu' eu chiar nu pot sa vin(sambata-duminica sch1)daca faceti seara vreo intalnire vin...
                            Last edited by viorelu; 15 October 2008, 17:53.

                            Comment


                            • Imi pare rau ca nu pot sa vin si eu cu voi la bucuresti........Alta data
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google