Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • YGY nu te-ai bagat si tu o tura la drifturi sa iti faci reclama pt ******* ??? ;) scziai cu spray negru( ala cel mai ieftin ;) ) *******.Ro/ votait masina YGY (masina ta ) ;) si primeai instantaneu 99999999 voturi ;)

    Comment


    • Atat de fascinati baietii de masinile alea incat abia ii zaresti...Prin filmulete

      ...& more votes comming for YGI...Acu' pana nu plec la munca...Sa vad daca mai am IP-uri libere

      Comment


      • Ygi vin voturi calde acum
        fara linkuri externe in semnatura

        Comment


        • Mersi milt baieti
          sa vedem cat o sa creasca
          care aveti acasa romtelecom puteti sa votati de mai multe ori daca deconectati si conectati inapoi netul
          hai sa fie ca noroc si sa castigam toti
          macar respect pentru LCM,sa auda lumea de noi
          si premiul(500) de E ii bem pe toti
          cel mai simplu

          Comment


          • Pai daca e ce bem ?? Ca o sa fiti cu masinile ) (eu o sa fiu cu bolidu da tot suc o sa beau ;) )

            Comment


            • New votes for YGI...Sa vedem ce pot

              Comment


              • Salutare tuturor.Nu stiu daca am postat bine( de ce sa faci , incepator) , dar as dori sa particip si eu la intalnirile Logan Club Mioveni.Dar e cam greu pentru mine pentru ca nu cunosc pe nimeni in primul rand , in al 2-lea rand am masina in service.Care m-ar putea introduce si pe mine in club?

                Comment


                • Nu e nevoie sa cunosti pe nimeni ca sa intri in LoganClub Mioveni...Trebuie doar sa vii la intalniri si ii vei cunoaste atunci pe baietzi,si vei afla si mai multe chestii despre club....Te asteptam.....

                  Comment


                  • Pai o sa incerc sa vin imediat ce imi iau masina de la service.Oricum nu vreau sa fiu desconsiderat sau batjocorit pe acolo.

                    Comment


                    • Stai mah linistit nu o sa se intample nik rau.....O sa vezi tu....

                      Comment


                      • "Bobo cu masina-n sant"da' talica ce crezi ca asta e Club de comedianti...Or what??La ce sa te ia lumea-n ras sau alte chestii?Te referi la chestia cu masina sau ce?...Las ca unii dintre noi au facut altele si mai si ca tine
                        Esti binevenit!Mai ales ca esti din Mioveni...Desi nu stiu daca conteaza asta prea mult...Probabil deloc

                        Poti veni si fara masina ca sa vezi ce si cum pe acolo...ca stai pe aproape.
                        Curios si eu baieti...votingu ala ii pentru duminica la 18.00?...ca apucai sa votez in el si sunt obligat sa vin acu
                        Poate vine si madi ca vaz ca se uita...
                        Last edited by viorelu; 21 October 2008, 23:43.

                        Comment


                        • Te ast a Bemo in fiecare duminica....Dupa ce iti rezolvi Golanul......
                          Cred ca da viorel.....Ca din cate stiu yo nu s-a vorbit de vreo alta intalnire,deci........E pt duminica......
                          Last edited by KaTaLyn; 21 October 2008, 23:52.

                          Comment


                          • ^Up to six'th place...And more...
                            Mi-a obosit mouse-u
                            Care mai aveti ip dinamic mai bagati si voi voturi ca vad ca altii cam urca.
                            Fara coduri insa...A se vedea aia doi de aveau 7000-8000 de voturi acu 2-3 zile au fost descalificati(si stersi bineinteles)
                            Situatie top la ora 11:10:
                            Attached Files

                            Comment


                            • Sa speram ca imi iau masina din service pana duminica pentru ca vreau sa vin.

                              Comment


                              • Te asteptam!
                                YGI vad ca s-au mai adunat votanti...Insa trebuie sa dea cineva clickuri mai multe pacolo ca vad ca si aia de sus trag tare...Eu iau o pauza de vreo zi shi ceva...
                                Bafta!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google