Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ^up to YGI pe locu' 4.
    Inca odata cei cu ip dinamic faceti-va timp macar o ora pe zi si eu zic ca e suficient.

    se pare ca cei din top 3 trag tare...Da nu sunt de nedepasit
    Originally posted by alexutzu1 View Post
    Da tare comm-ul lui...Da parca el era ala cu gura mare(ca trisam...Chestii dastea)...Ce a patzit???
    A patit ca am postat eu in locul lui
    Attached Files
    Last edited by viorelu; 23 October 2008, 19:51.

    Comment


    • Bine ca nu ai uitat sorcova

      Comment


      • Bine ca nu ai uitat de Club.
        Stiam eu...

        Comment


        • Pai daca uita de CLUB e de rau ;) .......Viorelu facem avataru tau real ??? Avem pe unde (uzina ... Etc ... ;) ) ;) ) si sprayu nu e scump deloc 6 -7 ron cutia ;);) )

          Comment


          • Moama ar fi sooper sa facem ala cumva....

            Comment


            • Ms mult baieti
              hai ca dak ne straduim putin o sa castigam
              cine e dinamic hai la mai multe voturi

              Sal baieti,,,care puteti sa postati pe toate cluburile logan,,,avem nevoie de sustinere,,,mai sunt 3 zile
              auzi ce zice un jepat ,,ca nu fac parte din logan club,ca are el releti si nu a auzit de mine in logan club
              scrieti niste comenturi ca sal facem bn la cap
              si inca odata cine are acces la toate paginileLC spunetile sa ma voteze....Numai asa sa moara astie de necaz
              Last edited by KaTaLyn; 27 October 2008, 22:25.
              cel mai simplu

              Comment


              • Daca are atatea relatii in LCM,dc nu vine si el ca sa vada ca faci parte din LCM....Sau relatiile astea sunt doar imaginare si ii e frica sa nu o ia daca vine sa ne spuna fata in fata ca nu faci parte din Club...

                Comment


                • Originally posted by b-16-ygi
                  Sal baieti,,,care puteti sa postati pe toate cluburile logan,,,avem nevoie de sustinere,,,mai sunt 3 zile
                  auzi ce zice un jepat ,,ca nu fac parte din logan club,ca are el releti si nu a auzit de mine in logan club
                  scrieti niste comenturi ca sal facem bn la cap
                  si inca odata cine are acces la toate paginileLC spunetile sa ma voteze....Numai asa sa moara astie de necaz
                  Nu te mai lua dupa commenturi...Ia uitete ca ala isi va cere scuze acolo la comment
                  Deci astazi e urat afara,ploua, un timp ideal pt. A urca niste trepte la *******.Ro

                  Comment


                  • hai viorelu ca abia satept
                    fratilor ma-ti lasat singur sa ma ia astia pe sus
                    trezitiva ca avem unconcurs de castigat ,,,,hai sa dam din maini putin
                    cel mai simplu

                    Comment


                    • Stai linistit ca nu esti singur...

                      Comment


                      • Am sters 2 pagini de "hi5" .Incercati sa nu transformati sectiunea asta in messenger,si spamul de pe messenger.
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • Renault Sandero si Logan RS

                          Ca de obicei lucrurile bune nu sunt pentru Romania. Renault a pregatit doua variante sport pentru Logan si Sandero care vor fi prezentate oficial la salonul auto de la San Paulo, Brazilia.


                          Ambele vor fi produse in editie limitata, si bineinteles ca nu vor fi disponibile si in Romania.

                          Diferentele dintre versiunile standard si cele RS sunt foarte usor de observat: vopsea galbena ca toate modelele sport de la Renault, jante din aliaj, autocolantele sportive F1 Team, geamuri fumurii si un nou spoiler fata si spate.
                          Sub capota Renault a plasat motoare de 1,6 litri ce functioneaza atat cu benzina cat si cu E85. Ce am gasit din intamplare pe net .....(o fi adevarat cu vot scaota logan editie limitata cu motoare mai puternice ?? ) astept sa vad aceste masini pe trailer ;)

                          Comment


                          • Da tot ce se poate...Dar din cate stiu yo nu am auzit pe nimeni vorbind de asa ceva...Dar nu se stie niciodata....Si daca s-ar face aceste masini mai puternice ar fi si pacat sa nu le faca si pt Romania...Ba chiar ar fi o prostie din partea lor....Dar asta e......

                            Comment


                            • :-?? Asta am gasit si eu pe net din intamplare ... Ma uitam pe masini.Ro si am vazut despre logan ...... Daca vrei linku ti-l dau pe privat ;)

                              Comment


                              • Nu prea mai miscam nimic....Trebuie sa facem ceva prin oras cat de curand...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google