Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prezent si eu duminica...D

    Comment


    • Originally posted by alexutzu View Post
      O fi gresit omu ma tweety...A incurcat topicurile
      O fi gresit si cam are dreptate.Nu vine la intalnire si poate chiar ii pare rau ca nu poate veni

      Apropos m-am razgandit.Nu mai vin.D-FENS scuze man eram curios sa vad si eu minunatia da vad ca esti un membru activ in ***** si sincer nu inteleg lumea de acolo
      Nu are legatura cu faptul ca si eu am 4 conturi acolo(3 banate)create saptamana asta.
      Succes baieti si sa primiti omu' cum se cuvine
      D-FENS no ofense!
      Last edited by crististreulea; 5 December 2008, 01:05.

      Comment


      • Ia sa vada ochiu meu pe unde va umbla rotile sambata si duminica asta. Ia sa vedeti ca vine YXA dupa voi si sa vedem ce va fac rotile pe acolo pe unde va duceti voi, ia. Bagati intalniri mai dese sa facem evenimente istorice. A si am uitat, in primul rand salutare mai baieti.

        Comment


        • Asteptam omul asa cum trebuie ... Vine cine vrea .Viorelu tu ai ceva cu el ?

          Comment


          • Nu cred ca are neaparat ceva cu d-fens, cred ca are tot timpul niste posturi cu subinteles care pot genera discutii in contradictoriu, insulte, certuri, insa niciodata pe topicurile de pe Pitesti.
            Am inteles ca si el are cont atat pe ala al lui spyke cat si pe alte forumuri cu profil auto...Ce sa facem acum? Fugim toti cand vine el la intalnire de parca ar avea ciuma?
            Partea proasta este ca el a uitat un lucru esential: d-fens a fost invitat la Mioveni nu la Pitesti, deci nu vad de ce atata inversunare a lui Viorel...O fi citind Can-Can, Atac si Click?

            D-fens Mioveni-ul te asteapta

            Comment


            • Mai daca postez cu subinteles e vina celui ce intelege gresit si da curs la intelesurile respective.Recunosc doar greseala ca am pomenit "bad word"-ul in rest poate am fost poate prea explicit la motivatia ca nu vin duminica(dupa ce in prealabil postasem ca poate trec).
              Daca D-FENS imi da un semnal ca s-a simtit ofensat(personal)numai atunci imi voi cere scuze ...Si asta pe privat.Altfel fiecare va crede ce vrea si pe cine vrea.
              In rest...Sa va vedeti cu bine!
              P.S.:conturi?...O gramada...Peste tot

              Comment


              • Bineinteles ca si eu voi fii prezent duminica la intalnire

                Comment


                • Nu ne intereseaza ce probleme ai tu cu D-fens, si cu atat mai putin pe topicul de Mioveni.
                  Ti-am zis sa o faci pe Pitesti si atat...Aici vi si ne spui daca vi la intalnire, restul nu conteaza.
                  Te asteptam Bosket
                  Last edited by Ionut; 5 December 2008, 14:36.

                  Comment


                  • Certuri, certuri si iar certuri

                    Comment


                    • Eee certuri...Doar unii se aprind mai repede...Depinde de catran
                      Pana la urma vin sigur si eu ca sa inceteze discutia asta(inceputa de mine desigur).

                      Comment


                      • ;) vedeti daca a trebuit sa mut discutia despre teza la "Discutii generale" ? :| au inceput certurile )

                        Comment


                        • Sal baieti,imi pare rau ca am cam lipsit de pe forum,,,am fost mai ocupat de cat altadata,.,dar sper sa imi revin.O sa fiu si eu prezent duminica,sper sa fim cat mai multi
                          Va mai rog ceva,,terminati odata cu certurile astea de doi bani,,faceti numai aluzii prostesti,,numai prostii,,,,dak uni vor sa fie organizatori peste alti nu au decat,,dar hai sa terminam cu toata tevatura asta care nu face bn,,,impreuna cu logan club pitesti putem sa fim o familie mare,,asta daca nu o sa mai existe atatea discuti prostesti,,,,,,,,poooop pe toata lomea
                          cel mai simplu

                          Comment


                          • Alooo! Care-i sopirla aici? Si eu am cont pe celalt forum, o vreme am fost si moderator, asta insemna ca's dusman?
                            eu zic sa va schimbati atitudinea! Ce mama dracu?!!?!! Sint forumuri, noi oameni iar oamenii se inteleg. eu unul am avut ocazia sa-l cunosc pe D-FENS, tot respectul pentru el!
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • Salutare,Prieteni!
                              @viorelu-stai linistit,nu m-am simtit ofensat deloc,daca asta-i parerea ta,eu o respect.
                              Tweety,multumesc pt invitatie!
                              Numai maine nu-i poimaine...Le multumesc celorlalti pt aprecieri.
                              Sa ne vedem cu bine!
                              Last edited by D-FENS; 6 December 2008, 00:21.
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • Te asteptam D-fens, baietii sunt nerebadatori sa iti vada Prestige-ul si sa te cunoasca.
                                Respect!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google