Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • super intalnirea. multumim pt poze TWeetY

    Comment


    • Am fost si eu prin trecere.Dupa aceea am plecat spre Pitesti petrecandu-ma si cu BIK si AIC parca

      Comment


      • Baieti haideti sa facem o lista cu cei care merg 100% pe 1 martie la Brasov.....si as dori cel mai mult sa specificati daca veniti cu masina si cati sunteti.....
        0.fane(rashela) - 1 masina
        1.Katalyn+2 prieteni - 1 masina
        2........
        3........
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • Am si eu o intrebare in legatura cu plecarea la Brasov: "La ce ora se pleca si de unde???"
          Eu sunt schimbul 3 sambata noapte si vreau sa vad daca am timp sa ajung la ora la care trebuie sa plecam!!!

          Comment


          • Si eu sunt tot sch 3!!!As merge si eu,sa vad daca ma ia si pe mn KTL!!
            sigpic

            Comment


            • Si eu tot sch 3, dar ma odihnesc sambata si trag tare duminica...
              AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

              Comment


              • Da,dar iti dai seama ca tot obositor va fii!!!in fine,nu vreau sa pierd intalnirea asta,nu am pierdut Sibiul si Bucurestiul,nu o pierd nici pe aceasta!!!deci cat mai multi baieti!!!
                sigpic

                Comment


                • Ai dreptate. Cupleaza-te cu un amic sa vii la el in masina si pina la Campulung tragi un somn, ca apoi pe curbe mai greu
                  AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                  Comment


                  • abea astept ziua de Duminica.... va iesi ceva super frumos...prezenta foarte multa din cate am vazut...



                    Baieti haideti sa facem o lista cu cei care merg 100% pe 1 martie la Brasov.....si as dori cel mai mult sa specificati daca veniti cu masina si cati sunteti.....
                    0.fane(rashela) - 1 masina
                    1.Katalyn+2 prieteni - 1 masina
                    2.ABY-1 masina
                    3........
                    4........
                    5........

                    Hai ma baieti sa fim si noi un pic mai multi ca asa e frumos.... ;) ;)
                    Last edited by alexutzu1; 25 February 2009, 18:09.

                    Comment


                    • Baieti haideti sa facem o lista cu cei care merg 100% pe 1 martie la Brasov.....si as dori cel mai mult sa specificati daca veniti cu masina si cati sunteti.....
                      0.fane(rashela) - 1 masina
                      1.Katalyn+2 prieteni - 1 masina
                      2.ABY-1 masina
                      3.Bosketel-1 masina(sa vad cum ma descurc cu banii pana sambata sa nu ii beau )
                      4........
                      5........

                      Hai ma baieti sa fim si noi un pic mai multi ca asa e frumos.... ;) ;)

                      Comment


                      • cum sa bei ma Bosketel???...lasa bautura,tine de bani ca sa vii si tu... :P

                        Comment


                        • Eu vin cu 6 pizde ...dar nu am loc in masina ..Cine mai vrea ?

                          Comment


                          • aby loc se gaseste macar sa aduci

                            Comment


                            • Da mah ABY sunt sigur ca mai unghesuim si noi 2 fete la KTL in masina!!!Le tin eu in poala!!;)
                              sigpic

                              Comment


                              • Baieti haideti sa facem o lista cu cei care merg 100% pe 1 martie la Brasov.....si as dori cel mai mult sa specificati daca veniti cu masina si cati sunteti.....

                                0.fane(rashela) - 1 masina
                                1.Katalyn+2 prieteni - 1 masina
                                2.ABY-1 masina
                                3.Bosketel-1 masina(sa vad cum ma descurc cu banii pana sambata sa nu ii beau )
                                4........
                                5........

                                Nu se mai inscrie nimeni pe lista???
                                Hai ma baieti mai combinati-va si voi in 2-3 masini sa fim si noi un pic mai multi!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google