Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razvan da ce ai patit la masina?
    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
    NT 90 RDD + NT 90 DDR

    Comment


    • Originally posted by margelatu View Post
      Bun.Am inteles sambata la stadion dar la ce ora?
      la ora 20.00 !

      Comment


      • Multumesc de sugestii baieti,dar am reusit si mi-am montat folia pe geamuri, mi-am luat si autocolant pt stalpii de la portiere,gen KISS FM, si urmeaza sa mi le montez si pe alea.
        Cautati pe forum ce anume trebuie facut pentru a se inchide geamurile fara a mai pune contactul.Se leaga o punte intre 2 sigurante: cea de la proiectoare si cea de la geamuri. Am citit zilele astea pe forum,dar nu mai dau de thretul ala...
        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

        Comment


        • vin cu papuciu si tot vin.
          Fratilor mane va adunati?Cu logan fara logan vreau sa vin si io.
          Welcome to the Club, We Have Jackets !

          Comment


          • Originally posted by margelatu View Post
            vin cu papuciu si tot vin.
            Fratilor mane va adunati?Cu logan fara logan vreau sa vin si io.
            la 8 semnam condica la stadion vino cu incredere

            Comment


            • Aia care mi-a inchis threat-ul a crezut ca eu ma plimb prin tara dupa eleron....Eu voiam sa gasesc aici loco.....
              m-a trimis la un link....de cacao....eleroane soft...auzi...

              Comment


              • Cristi unde ai pus folia pana la urma? Am vazut masina prin oras da n`am apucat sa ma uit atent.Am vazut ca ti`ai pus si parasolar pe parbriz! E super.

                Am vazut mike ca te`au ametit
                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                NT 90 RDD + NT 90 DDR

                Comment


                • Folia am pus-o pana la urma la cei de la Ager. Nu e folie Lumar, e altceva tot din SUa, garantie 5 ani,autorizatie R.A.R. Mi-am montat si autocolantul pe stalpii de la portiere, si amu o sa imi vopsesc inelele aeratoare si manerele de la portiere. Ne vedem diseara si vb de toate.
                  PS: parasolarul e super bun.Aseara i-am facut proba.Ma duceam aseara la tara, si mergeam cu soarele in fatza.....E ok.Ca si cum as fi avut ochelarii de soare pe ochi. Va recomnad sa va puneti si voi asa ceva,k isi merita din plin banii.
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • Si eu vreau sa merg sa`mi pun parasolar. Cand am pus eu folia nu puneau aia si parasolar
                    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                    NT 90 RDD + NT 90 DDR

                    Comment


                    • Un pic de poza de aseara M`a lasat camera si n`am mai apucat sa fac mai multe
                      Attached Files
                      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                      NT 90 RDD + NT 90 DDR

                      Comment


                      • Buna domnilor... Imi pare rau ca nu am mai avut timp sa mai vin la intalniri sau sa mai poztez ... Dar stiti voi cu treaba .... Cristi e vreo diferenta cu geamurile foliate??? Ai foliato toata??Cat te-a ajuns... ?? Am vazut ca nu ai AC e mai racoare in ea cu geamurile foliate??? Ca ma bate gandul ... Bafta si sper sa ne vdm sambata
                        I'm The Best , Fuck The Rest

                        Comment


                        • In ultimil timp, la intalnirile din Piatra vin tot mai putine masini....Intr-o zi o sa venim doar doi....Sau poate unul.... Si apoi...Gata.
                          Sincer nu-mi prea surade ideea sa postam aici o lista cu cei prezenti si apoi sa nu vina nimeni.
                          Toti cu care ne-am intalnit pana acuma sunt baieti super ok dar chestia e ca se anunta tot mai multi ca vor veni dar ....Concret....Nimeni nu vine.

                          Comment


                          • Originally posted by mike26ro View Post
                            In ultimil timp, la intalnirile din Piatra vin tot mai putine masini....Intr-o zi o sa venim doar doi....Sau poate unul.... Si apoi...Gata.
                            Sincer nu-mi prea surade ideea sa postam aici o lista cu cei prezenti si apoi sa nu vina nimeni.
                            Toti cu care ne-am intalnit pana acuma sunt baieti super ok dar chestia e ca se anunta tot mai multi ca vor veni dar ....Concret....Nimeni nu vine.
                            neseriosi dom'le

                            Comment


                            • Asa e vara, stati linistiti. Si in Galati am avut si intalniri cu 23 de participanti si ieri am fost doar 6.
                              GL-22-TOF

                              Comment


                              • Nu am avut ocazia sa`i cunosc pe toti de pe forum...Care au mai venit la intalniri sau care posteaza...Dar cei pe care ii cunosc sunt baieti super si e ca intr`o familie. Mie imi place. E frumos ca nu sunt fite, impresii si nu se fac diferente in functie de numarul de cai, de banii bagati in masina, de dotari, etc. Si sper sa nu se intample ce a zis Mike, sa vina doua masini sau una.
                                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                                NT 90 RDD + NT 90 DDR

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google