Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa e domnu' ciprishor- incercam noi sa ne schimbam culoarea ledurilor in bord.Totul tine de scula,sa stii, ca baieti priceputi avem...Sa nu te superi pe mine si sa nu mi-o iei in nume de rau.TE cred ca esti fff bun,nu am nimik de comentat,dar toate in viata sunt o incercare, si asta facem si noi...INCERCAM.
    Am auzit pretul pe care i l-ai spus lui RazbanB,in legatura cu luminile in bord cum este la VW..Sincer......Ceri cam mult si tot treaba aeea o faci.
    Azi am gasit folie pentru ceasuri, cu luminile exact ca la VW si costa numa 150 ron.
    Deocamdata.....Mai stau linistit si ma mai interesez,ce anume este mai bun, din punct de vedere financiar si mod de folosire.
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • Bai nene, da' ai niste preturi mai ceva ca-n service!
      Eu schimb o distributie la Cielo, Solentza, Supernova si cer 80 ron si tu pt. Cateva becuri, vrei 130 ron? Nu vad unde e munca.

      In fine, nu conteaza. Imi fac timp maine si cine vrea desfacem bordul la Logan sa vedem cei asa mare filozofie de se cer astfel de preturi!

      Daca mai aveam Loganul, acum desfaceam ca sunt foarte curios sa vad cum sta treaba!

      Cristi, te bagi?

      Comment


      • Originally posted by cristi3775 View Post
        leduri SMD??
        am gasit ceva la un mag de tunnig,dar costa 2 leduri 15 ron

        CRISTI ce fel de smsduri ai gasit si de ce putere.... Si ce culori ? Portocalii ai gasit ?
        IS 10 LNC Facebook

        Comment


        • Apreciez initiativa autodidacta si nu pot decat sa va urez spor la treaba.
          Cat despre replicile cu iz rautacios am o vorba: daca s-ar vedea cum circula curentul electric toti ar fi electronisti .
          http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

          Comment


          • Nu te supara, dar la mine nu tine faza cu electricitatea. Si daca tot este sa fiu rautacios (pt. Ca mie mi-a fost adresata remarca), dupa ce incerci sa repari o instalatie electrica de BMW model 2000 E39/M54, sunt dispus la discutii. Mentionez ca masina a luat foc si am fost nevoit sa fac acest lucru pt. Ca nici cel mai tare electrician auto nu s-a bagat.

            Deci cei din Piatra Neamt: Manopera este gratis, cautati leduri si veniti la montaj!

            Comment


            • Eu lucrez zilnic cu retele CAN, LIN gateway-uri, etc.
              Innaditul firelor nu mi se pare un punct forte pe un CV.
              Dar hai sa punem punct la o discutie fara rost. Ideea e ca citand replica unui coleg care spune ca a gasit leduri cu 7.5 lei bucata, inmultind 7.5 cu 12-14 leduri cate sunt necesare rezulta 90-115 ron numai ledurile. Nu acesta e pretul la care le achitionez eu dar ledurile sunt destul de scumpe.
              http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

              Comment


              • Nu te supara, dar nu te numesti electrician auto daca innadesti fire! De unde ai dedus tu asta nu stiu si chiar nu ma intereseaza, cum de asemeni nu ma intereseaza cat costa ledurile. Cine doreste sa-si monteze, manopera este gratuita in Piatra Neamt. Deasemeni, cine doreste folie ceasuri plasma, montez cu inlaturarea foliei vechi si recalibrarea acelor.

                Comment


                • @euromarket- nu am stat s avad caracteristicile,era la un magazin de tunning,si vanzatorul nu stia "cu ce se mananca". Si la pretul ala........
                  @ciprishor-ideea e ca romanul poate multe,si noi suntem romani.Nu ti-am spus nimik cu rautate,sunt convis ca faci o treaba buna,nimik de zis........Dar am gasit persoane care fac treaba cu schimbatul ledurilor la pretul de 80 ron....Numai ca sunt mai in sud-MIOVENI.
                  Cred ca pretul tine de zone,pt k si la cluj, pretul e de 100 ron.In fine, nu vreau sa iti comentez pretul pe munca depusa.
                  Pana la intalnirea a2 a moldovenilor la Piatra NEamt, vrem sa va demonstram.....CA SE POATE!!!
                  @Felix-sunt 100% pentru- imi ofer masina drept "cobai". Ma suni maine la orice ora vrei u, chiar si dimineatza pt a intra la "operatie".
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • Care e treaba cu toba sport cristi ? )

                    Comment


                    • Cum ti-am spus si in masina...Daca nu da bani femeia.......Mai reflectez asupra acestui lucru
                      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                      Comment


                      • Dar femeia trebe sa stie?

                        Comment


                        • Eu ies la o tura cu masina , ca abia ce mia trecut si mie starea de rau dupa un somn bun ... si nu prea am stare in casa

                          Comment


                          • Nu e cam trz pentru plimbare?

                            Comment


                            • Originally posted by mike26ro View Post
                              Nu e cam trz pentru plimbare?
                              abia mam trezit
                              mike, toata noaptea trecuta mia fost rau ca am facut indigestie si nu am fost bun de nimic nici astazi toata ziua, si dupa ce am mai stat la o vorba cu felix si cristi, cand m'a lasat cristi acasa schlafen pana acum, si ma simt extraordinar de bine acuma dar nu am stare in casa

                              Comment


                              • Da ce matinal esti.....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google