Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai si mie imi "lipseste" dar eu cred ca are treaba la masinuta....Ca altfel....Mai dadea el un semn de viata.
    chiar o sa trec pe la el intr-o zi...Saptamana asta sa vad cum mai evolueaza treaba!

    Comment


    • Abia astept sa vad cielo dupa ce va fi gata.Il asteptam pe Domnu Felix la intalnire ca ne cam lipseste.
      Cristi, esti pieton? Pana cand?
      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
      NT 90 RDD + NT 90 DDR

      Comment


      • Dap...Sunt pieton de azi...Nush pana cand.....
        Am auzit ca domnu' Felix a terminat cu cielo...Dar..?!?.........
        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

        Comment


        • Pieton...Da de ce?
          ce ai facut?

          Comment


          • Mi-am dus masina la reparat.....Si e in service pt vreo cateva zile....Problema cu portiera....Abia acum se rezolva.....Sa speram cat mai repede.
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • Am crezut ca ai cine stie ce ai facut! Lasa ca trece!
              sigpic

              Comment


              • Tot la politie ma gandeam si eu....
                pana sambata e gata?

                Comment


                • ...Nu.. Acuma am sunat la service...Si abia luni e gata......Si portiera se repara, nu se schimba...Asta e, mergem mai departe.Noi sa fim sanatosi. Pt sambata........Care vine sa ma i-a si pe mine??????/
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • Ce fac nemtzenii mei? Am ajuns si eu in piatra, am venit sa ma insor Daca pot, o sa trec si eu sambata pe la stadion, numa sa nu am alte treburi de rezolvat.

                    Va salut, si numai bine!!!

                    sigpic

                    Comment


                    • Felicitari mosule........Te asteptam cu mare placere......Sa mai ne "incalzesti" cu povesti de la colegii nostri loganisti din bucuresti....
                      CAsa de Piatra....Apropo..Unde faci nunta, sa stim de unde furam si noi mireasa..
                      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                      Comment


                      • Casa de Piatra domnu gionik si numai bine Cristi ne auzim la telefon, daca vin sambata la intalnire cred ca te iau eu
                        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                        NT 90 RDD + NT 90 DDR

                        Comment


                        • Dooku mi-a soptit o pasarik,ca ai o noua achizitie super tare!Cand pui poze sa vedem si noi???
                          !:drunk::curiousPC:

                          Comment


                          • ASA e Dooku...Poze cand??????//.....Caci am cautat..Dar nimik.
                            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                            Comment


                            • Prima restul la my ride)
                              Attached Files
                              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                              NT 90 RDD + NT 90 DDR

                              Comment


                              • Dokule dai de baut ca l'am anuntat pe tatal tau ca am primit jante astazi
                                apropo cei care mai vor sa vina la magazin si iau comanda
                                in 3 zile ajung

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google