Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MANIACILOOOOOOR !!!! Dixperatiloooooor!! Abia astept sa vad cum crapati unul din voi monitoru, si atunci, sa vad io la ce mai conectati unitatea, desi, la cat de maniaci sunteti cu starcraft-ul ala, va cred in stare sa legati unitatile si la un tv de ala vechi, alb-negru, si pe lampi

    Last edited by gionik; 22 September 2008, 23:53.
    sigpic

    Comment


    • Gionik frate buna ideea cu televizorul pe lampi!Macar in ala dau si nu-mi pare rau!O sa imi iau unu totusi pt orice eventualitate!Si sa nu uitam APARE STARCRAFT 2 PE 29 DECEMBRIE!Deci s-ar putea sa se intample inevitabilul : Noaptea de revelion cu capu pe tastatura "glumeam"!Oricum te invitam la un macel odata sa vezi cum decurg lucrurile))))
      !:drunk::curiousPC:

      Comment


      • Merci de invitatie, daca o fi...Io vin sa ma alcolizez, si sa mi se para ca omuletii aia se misca mai rpd, asa ca in counter, ca altfel.....Ma ia somnu pana se deplaseaza.....Desi, sunt convins, ca alaturi de voi 2, o sa ma dixtrez la maxim, cand o sa vad ceva componente facute bucati

        sigpic

        Comment


        • Frate ne spui cand esti prin zona si cand incingem noi un star la mine acasa!Atunci sa vezi tu distractie.Garantat NU ITI V-A PAREA RAU!Oricum invitatia ramane valabila si cu o alcolizare pe cinste:>
          !:drunk::curiousPC:

          Comment


          • A tras de ea....A incercat sa o desfaca si a rupt o bobina si nu se mai aprinde.
            Nenea Razvan mai lasa cainii in pace ca incurci traficu te`am vazut azi, vorbeai cu un catel
            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
            NT 90 RDD + NT 90 DDR

            Comment


            • Dr. Dolittle?

              Comment


              • Nu ))) era in intersectie si a scos capu pe geam dupa un cutu
                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                NT 90 RDD + NT 90 DDR

                Comment


                • RSPCA...DACA SE FACE IN rOMANIA....EL E SEF

                  Comment


                  • Originally posted by mike26ro View Post
                    RSPCA...DACA SE FACE IN rOMANIA....EL E SEF
                    da unde erai ma ? ))))))))))))))))))))
                    auzi si la mike "dr dolittle" )))))))))
                    bai nu sunteti sanatosi la cap

                    ps. eu sunt o persoana foarte miloasa si mi'e mila de saracele animalute chinuite >:P
                    Last edited by RazvanB; 23 September 2008, 23:14.

                    Comment


                    • Stimati Loganisti,poate stiti poate nu...Cei din Piatra Neamt si cei din Galati organizeaza o intalnire in zona Moldovei.Cine e interesat de distractie si voie buna este asteptat la Piatra Neamt .
                      sigpic

                      Comment


                      • Stim Razvan
                        Eram cu masina de la scoala veneam dinspre Orion si ma duceam spre Scoala 12.
                        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                        NT 90 RDD + NT 90 DDR

                        Comment


                        • Baieti...Pe maine sper sa nu uitati noua ora de intalnire........Ora 18.....Ora de "iarna".
                          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                          Comment


                          • Cristi dar asta nu era o DECIZIE DE GRUP?Te contrazici singur?Trebuie sa ii intrebi si pe ceilalti daca vor la 18 sau nu!CA DOAR DECIZIA NU TINE DOAR DE 1 SINGUR OM
                            !:drunk::curiousPC:

                            Comment


                            • E bine 18....Imi convine
                              poate o sa luam o decizie in grup sa mutam ziua de intalnire....Poate intr-o vineri sau duminica...Ca in mijlocul weekendului multi pleaca de acasa.

                              Comment


                              • CAZACel.......Noi ne-am intalnit miercuri seara la un suk......Si am stat de vb....Cei care nu au fost prezenti, k au fost " prea obositi", e partea a2a.
                                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google