Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Saru`mana )
    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
    NT 90 RDD + NT 90 DDR

    Comment


    • Cine doreste functia geamuri, fara cheie in contact sau alte punti intre sigurante etc. , montat senzori parcare si alarme, sunt disponibil in fiecare zi dupa orele 16. Tel. 0743.019281

      Si ce ma tot ,,domniti" atata ca doar nu am vreo 60 de ani! Felix si atat.

      Comment


      • Felix....Da vinzi tot?
        si cu ce ne uimesti la urmatoarea achizitie?

        Comment


        • Un mic incident

          Fratilor.....Am patit-o......Un "talan", un "cheg",,,si cum mai vreti voi sa ii spune-ti.......M-a lovit in dimineatza asta la ora 11.00. Ieaseam de pe Plevnei,si am intrat pe Ecoului{piata precista}, si ma indreptam spre casa...Si poc...In portiera dreapta spate. Omu nu s-a asigurat la iesirea din parcare..Si mi-a facut o mica bucurie.Cel mai mult ma oftic....La timpul pierdut fara masina.....Ca eu, cam depind de ea.Si ce gura mare mai avea.....Si la politie, mielusel...
          Attached Files
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • Mai sunt si de astia Cristi.N`ai ce sa le faci.Bine ca a fost numai atat!Se repara nu`i problema. El la cazan nu a patit nimic
            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
            NT 90 RDD + NT 90 DDR

            Comment


            • Acum am citit. Aiurea, cu o epava de Oltcit sa-ti strambe asa portiera.
              Dupa cu se vede, tare am impresia ca v-a trebui inlocuita portiera. Sa nu accepti sa o dea cu chit sub nici o forma.

              Comment


              • Cum a fost aseara la intalnire baieti ? Ati stabilit ceva legat de stegulete ?
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • Asta e treaba mai cristi legat de "bosorogea" ce sa zic imi pare rau ..

                  si acum putina atentie aci
                  am vorbit astazi la telefon cu ciprishor(iasi, cel care ne poate schimba culoarea ledurilor bord si etc) si i'am explicat ca suntem in jur de 4-5 persoane care vrem, si a zis ca daca suntem cel putin 4 vine el la piatra-neamt sa ne punem de comun acord sa ne intalnim intro zi cu omul de preferabil in week'end , deoarece sta prost cu timpul
                  acum ma intereseaza o lista cu cei care sunt interesati , dar va rog fara "abureli" sau razgandeli de alea gen azi vreau, maine nu mai vreau
                  si propun sa il chemam peste exact 2 saptamani intro sambata sau duminica , asa avand fiecare timp sa aiba banul pregatit

                  incep eu

                  RazvanB - NT-06-UFB

                  Comment


                  • Originally posted by RazvanB View Post
                    Asta e treaba mai cristi legat de "bosorogea" ce sa zic imi pare rau ..

                    si acum putina atentie aci
                    am vorbit astazi la telefon cu ciprishor(iasi, cel care ne poate schimba culoarea ledurilor bord si etc) si i'am explicat ca suntem in jur de 4-5 persoane care vrem, si a zis ca daca suntem cel putin 4 vine el la piatra-neamt sa ne punem de comun acord sa ne intalnim intro zi cu omul de preferabil in week'end , deoarece sta prost cu timpul
                    acum ma intereseaza o lista cu cei care sunt interesati , dar va rog fara "abureli" sau razgandeli de alea gen azi vreau, maine nu mai vreau
                    si propun sa il chemam peste exact 2 saptamani intro sambata sau duminica , asa avand fiecare timp sa aiba banul pregatit

                    incep eu

                    RazvanB - NT-06-UFB

                    Foarte bine Razvan!
                    Am vorbit azi cu vecinu meu cu MCV si a zis ca vine si el sambata la intalnire si chiar m`a intrebat daca nu am gasit pe cineva care sa schimbe led`urile ca l`ar interesa si pe el.Am sa ii zic si lui ca am vorbit sigur si sa vad daca se baga 100%

                    1.RazvanB - NT-06-UFB
                    2.Dooku - NT 90 DDR
                    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                    NT 90 RDD + NT 90 DDR

                    Comment


                    • Cati bani costa treaba asta?

                      Comment


                      • 100 ron daca vrei sa fie o singura culoare sau 130 ron pt 2 sau mai multe culori
                        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                        NT 90 RDD + NT 90 DDR

                        Comment


                        • Originally posted by BlackRally 71 View Post
                          Cati bani costa treaba asta?
                          100 Ron monocrom
                          130 Ron 2 culori
                          si 5 lei (daca vrei) fiecare buton de prin bord

                          uite si cateva poze sa iti faci o idee stimate felix
                          Attached Files

                          Comment


                          • Si cu butoanele ceva de genu asta :
                            Attached Files
                            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                            NT 90 RDD + NT 90 DDR

                            Comment


                            • DA...Un amarat de olcit mi-a facut asta......El a fost cu, coltul masinii, iar la mine drept in portiera...De asta s-a strambat asa de ,mult.Asta e principiul la orice masina, sa stii, pentru ca am testat de mult treaba asta.
                              Ma duk sa imi schimb portiera, si numa bine ca o sa imi iau pleoape din bazar si am sa l;e vopsesc la culoarea masinii-bleu marine-.Cei interesati de asemeanea culoare pt pleaope, sa ma sune,k doar din rau...Facem si ceva bine,nu?!
                              Iar in legatura cu schimbarea ledurilor in bord, mie unul mi se pare cam scumput, dar n-a, nu ma pot pune cu pretul.
                              @Razvan- ce ai aratat acolo, e numai o culoare, nu 2. Normal,2 culori trebuie sa arata ceva cum are VW...Rosu si albastru..Dar puse sub forme diferite in bord.Eu unul asa vreau.
                              Eu mai stiam pe unul din Bacau, care lua un pic mai ieftin......Asa ca,as propune sa ne mai interesam un pic, voi ce zice-ti?
                              Oricum..Vreau si eu schimbat luminile,deci ma pune-ti si pe mine la numaratoare...
                              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                              Comment


                              • Originally posted by cristi3775 View Post
                                DA...Un amarat de olcit mi-a facut asta......El a fost cu, coltul masinii, iar la mine drept in portiera...De asta s-a strambat asa de ,mult.Asta e principiul la orice masina, sa stii, pentru ca am testat de mult treaba asta.
                                Ma duk sa imi schimb portiera, si numa bine ca o sa imi iau pleoape din bazar si am sa l;e vopsesc la culoarea masinii-bleu marine-.Cei interesati de asemeanea culoare pt pleaope, sa ma sune,k doar din rau...Facem si ceva bine,nu?!
                                Iar in legatura cu schimbarea ledurilor in bord, mie unul mi se pare cam scumput, dar n-a, nu ma pot pune cu pretul.
                                @Razvan- ce ai aratat acolo, e numai o culoare, nu 2. Normal,2 culori trebuie sa arata ceva cum are VW...Rosu si albastru..Dar puse sub forme diferite in bord.Eu unul asa vreau.
                                Eu mai stiam pe unul din Bacau, care lua un pic mai ieftin......Asa ca,as propune sa ne mai interesam un pic, voi ce zice-ti?
                                Oricum..Vreau si eu schimbat luminile,deci ma pune-ti si pe mine la numaratoare...

                                Da Cristi, dar cat dai pe benzina pana acolo si inapoi eu unu as zice ca iesi mai bine asa, sa vina el la noi.Parerea mea
                                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                                NT 90 RDD + NT 90 DDR

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google