Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • andrei......ce pot sa-ti zic....
    1.daca nu-ti plac discutiile de pe forum nu le citi(nu esti obligat)
    2.daca nu iti place atmosfera de pe forum...nu lua parte la asa ceva!!!(nu esti obligat)
    3.eu unul nu tin minte sa am ceva de impartit cu tine!!
    4.asemanarea cu o baba chiar ma deranjat(n-ar fi rau sa-ti retragi cuvintele)
    5.un fotograf oficial al unui club face poze si posteaza saptaminal si nu lunar!!!(adica bilunar)
    6.apropo eu vorbeam cu mike pe forum si nu tin minte sa fi pomenit eu de tine in discutie sau ceva legat de tine...
    7.be cool man!!!
    8.multa bafta!!

    apropo noroc ca mai scrim noi pe aici ca de altfel ........sa vazut activitatea pe forum
    Last edited by dragos79; 18 May 2010, 19:14. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • de cand clubul logan care va stiti si care va simtiti acceptati idea de forum, pentru voi ideea de forum nu a existat si nu exista;
      Si ca sa-i raspund lui Andrei la cateva remarci :
      1.Nu stam ca babele si barfim, ci ca mosnegii : ne place sa barfim si gata nu ai ce ne face. scrim ce vrem cat vrem si unde vrem. nu te obliga nimeni la a ne tine hangu'
      2. la forum o sa renunt cand o sa vrea "muschii mei" sau pana cand un nou club se va constitui ( cat de curand).
      3. si eu ma duceam la intalniri sa ma "simt bine", mult spus, sa am cu cine sta de vorba si nu zic ca nu am avut cu cine dar cand afli ca de fapt tocmai ideile tale si conceptiile sunt "revendicate" si ca t-i se mai aduc si acuze si aluzii "fine" atunci ce sa-i faci?
      4. rostul pozelor cu balariile si semintele (mizeriile) dintr-o farfurie nu vor reflecta si nici nu vor sugera atmosfera de care vorbeai, ci poate doar o plictiseala si o indiferenta fata de ....orice.
      5. nu incercam sa aflam din poze ce se petrece la intalnirile voastre, stim deja : pozele "vorbeste", plus ca am vazut cu ochii nostri.

      Comment


      • Salutare si scuza-ti impertinenta.In primul rand vreau sa 'va trag de urechi' pentru neparticiparea bla aniversarea noastra.Deh 60 km e mai mult decat vreo 200km,cat au facut baietii de la Galati.Asta e,daca nu va facut placere sa sarbatorirti alaturi de noi,L.c. Bacau.In al doilea rand,va comportati ca niste pusti de 15 ani.Daca nu va face placere sa va intalniti,nu va obliga nimeni.V-am mai zis,comportati-va ca niste barbati.Intalnitiva fata in fata si expuneti-va punctele de vedere,nu va mai 'atacati' pe forum.

        Comment


        • ne place pe forum e mai comod,
          Si nu ne vorbi de comportamentul nostru, e la fel ca la voi, cand ai" preluat" conducerea clubului. mai urmarim si noi.
          Chiar ne-ar fi facut placere sa venim, dar pentru cultura generala a multora, doar vreo 2 oameni accepta acest gen de initiative (plecari organizate) si din aceia doi suntem eu si Dragos.Si cum noi nu mai facem parte din clubul "vechi" nu are cine sa vina , simplu, restul ....au logan.

          Comment


          • Mike,la noi,suntem 5-6 constanti si restul.Chiar daca ne ironizam pe forum,asta nu inseamna ca nu ne intelegem la intalniri.Tocmai de asta ne permitem astfel de glume,pentru ca am ajuns foarte buni prieteni.

            Comment


            • pai la noi crezi ca e diferit, doar pe forum avem divergente ( in "club"), ca pe strada suntem tot aia care am fost, nu avem ce imparti. Diferenta e ca la voi glumele nu se interpreteaza.
              Si din cauza asta te admir ca ai pus piciorul in prag si clubul si-a revenit. ca era cam varza si la voi.

              Comment


              • Nu era varza,dar Stefan[nsa] are prea mult bun simt.Eu cand ma supar,incep sa 'dau' in membrii absenti de la evenimentele importante.Asta e,nu-mi plac 'curvele'.Consider ca daca te bagi intr-o treaba[cum e clubul],ori o duci pana la capat,ori lasi loc la altul sa se ocupe.

                Comment


                • bine ai grait,si e de admirat ca poti, uite ca la noi nu e posibil, toti este niste sefi si nu le poate "ordona" nimeni

                  Comment


                  • Ba se poate,fara orgolii si ,cateodata,atitudine tupeista de golan.

                    Comment


                    • pai sa vii si la noi, ca avem nevoie de o mana de fier. adica de inca una.

                      Comment


                      • apropo KELBURTOS cind va intilniti voi?
                        in ce zi si la ce ora ca e mai avantajos si mai relaxant un drum pina la Bacau decit pina OMV?aici nu ai cu cine glumi si etc.....nu mai scriu ca se ofenseaza lumea
                        tot am zis noi de un peste si un gratar ...hai sa-l incingem!!!
                        Last edited by dragos79; 18 May 2010, 21:22.
                        sigpic

                        Comment


                        • Dragos, vezi ca daca faci vreo promisiune , trebe sa te tii de cuvant, hai ca vorbim maine si poate vin si eu la Bacau.

                          Comment


                          • intalnirile noastre se tin in fiecare duminica la ora 10 la stadion. dar, cand avem oaspeti, intotdeauna i-am primit la ora la care au putut ei sa ajunga.
                            sigpic

                            Comment


                            • la cei 10 lei de ceai si seminte mai pun 35 dar fac si gratar si dau si la peste !!!dar ma intilnesc cu niste loganisti adevarati!!!!
                              sigpic

                              Comment


                              • Noi suntem deschisi la orice propunere,deh,asa suntem noi.Face-ti o propunere si o discutam.Noi putem sa ne facem planuri si in functie de musafiri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google