Bazar Pitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar deflectoare din fata rotilor spate cum sunt pe logan de fabricatie 2011.

    Comment


    • Lmg

      Comercializare si aplicare folie carbon/autocolant (diferite culori)

      detalii: 0766538233 Marius
      fara linkuri externe in semnatura

      Comment


      • se vinde:

        - Hifonics ZEUS POWER BASS PACK (woofer + amplificator + cablaj + condensator) - 1800 lei

        - HDD Seagate, SATA-II, 500GB - 200 lei

        - Sistem AMD - Procesor AMD Quad-Core 9500, placa baza Gigabyte GA-M56S, 4Gb RAM DDR2, 2 x 500 Gb HDD, GeForce 9800 GT 512 Mb, DVD RW, Card reader, sursa Spire, carcasa RAIDMAX Sagitta 2 Black + Monitor LG 22" , gri, DVI + VGA, Rezolutie 1920 x 1080 pixeli - pret 1800 lei

        - Blackberry 9000 bold - 450 lei

        - Samsung galaxy S , ca nou - 900 lei

        Comment


        • Costica schimbi galaxy ala cu: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...3&postcount=37 ??

          Comment


          • rasistule ). schimb unitatea pe al tau mini si diferenta

            Comment


            • un catalizator unde gasesc si eu 1.4 euro 4

              Comment


              • caut carenaje+butoane incalziri pt. logan

                Comment


                • salutare, intereseaza pe cineva un set de incalzire scaune pt Logan, fara carenaje si fara butoane la pretul de 100 lei?

                  Comment


                  • Cumpar Telescop portbagaj, eventual accept si montaj. Cine are si se pricepe la asa ceva, rog sa imi dea un PM>
                    Multumesc
                    Nu e orice automobil...e LOGAN

                    sigpic

                    Comment


                    • Ti-as trimite eu un telescop din ala lung...cum a avut streulea pana acum......
                      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                      Comment


                      • e ok si un telescop lung numai sa nu se stramble tabla in locul ala si sa nu mai pice la linie.
                        mai bine cumperi 2 mici (vezi tutorialu lu' streulea) costa 25 lei maxim.
                        montajul il faci tu daca ai scule

                        Comment


                        • Cine ma este dispus de amabil sa ma ajute si pe mine in privinta unei comenzi de la alfaromtrans?..As vrea si eu o folie fata omologata la 50 ron...si sa mi-o trimiteti prin posta....nu curier, ca acolo mai dau 30 ron.
                          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                          Comment


                          • Vand sau SCHIMB Jante R15, 4 prezoane, inele de centrare.
                            Se potrivesc pe foarte multe tipuri de masini printre care: Opel , Logan , Sandero, Chevrolet Lacetti, Hyundai Accent, W Golf 3 si 4, BMW seria 3 , Ford Fiesta, Daewoo Cielo, Seat, Renault si altele cu distanta intre prezoane 4X100.
                            Attached Files
                            Nu e orice automobil...e LOGAN

                            sigpic

                            Comment


                            • Vand ceasuri noi, albe, pentru logan benzinar ... 0746937184
                              Vectra b2 - 1.6i 16v
                              Logan 1.4i

                              Comment


                              • salut
                                caut 4, chiar 8 jante de tabla logan, et43; astept oferte

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google