Bazar Pitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut

    Salut Vand si eu anumite repede de Logan

    -oglinzi electrice incalzite fara niciun fel de probleme 90 lei setul
    -proiectoare originale valeo 180 lei setul-noi
    -panouri usi ph2 fata/spate-900 lei setul-aproape noi
    -cd player logan original ph1-80 lei-funtioneaza perfect
    -kit distributie original 1.5 dci-240 lei-nou
    -duze stropitori tip perdea 20 lei setul-noi
    -regulator pompa injectie 1.5 dci-delphi -300 lei-nou
    -filtru aer logan benzina/diesel-25 lei original nou
    -ceasuri bord duster 250 lei cu lumini albe-nou
    -incalzire scaune complete cu carenaje si butoane 250 ron stg/dr-nou original
    -tapiterie piele Duster originala completa-450 lei
    -pompa apa originala 1.5 dci-170 lei-noua
    -panouri usi logan ph1 vopsite negru matt complete+spate pentru geamuri electrie si scrumiera 200 lei setul
    -tunel frana de mana complet+butoane geamuri electrice spate 80 lei
    -spatiu depozitare ph2-80 lei nou
    -contactor usi logan 20 lei buc noi si originali
    -oglinzi ph2 cu capac vopsit(cam orice culoare) incalzite-280 lei setul -noi originale

    -brat original complet echipat cu bucsi si pivot-130 ron buc nou
    -bieleta antiruliu 25 lei buc nou si original
    -bucsa bara stabilizatoare 15 lei buc nou si original
    -navigatie originala logan 2/sandero/duster/lodgy/dokker 800 lei noua
    -cotiera originala logan 2/sandero 2/duster-300 lei
    -burduf planetara logan 1 original-100 lei




    Aduc si alte piese!!!!

    Pentru alte informatii Contact telefonic 0748 386 773

    Va multumesc
    Attached Files
    http://www.loganclub.ro/forum/loganu...ci-t46928.html

    Comment


    • vand voucer rabla

      vand voucer rabla, valabil pana la 20/12/2013, dosar complet
      0752 878 304, Razvan

      pret 20 mil negociabil
      http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

      Comment


      • Vand toba sport Stelco de inox cu tips borla si colier prindere logan,detalii pe privat !

        Comment


        • Cumpar Dacia 1100 sau 1300 in stare de functionare 0725520709

          Comment


          • Vand urmatoarele:
            1) Becuri H4 90w/100w pentru Dacia 1310/Dacia SN, cred ca si Solenza 15 lei
            2) Echilibror haion Megane/Solenza 25 lei
            3) Oglinzi electrice si incalzite Logan PH 1 , oglinda dreapta are o zgarietura 120 lei
            4) Capace Logan PH 1 50 lei
            5) Carenaje scaune (cel de stanga pt scaun cu reglaj lombar si inaltime) 30 lei
            6) Embleme Renault (una din ele are sticker pe emblema originala Dacia) 40 lei
            7) Suport pahar 10 lei
            8) Stickere VW 5 lei
            9) Material anti-alunecare bord 5 lei/buc.
            10) Inele aeratoare negre de origine 30 lei
            11) Ornamente crom manere exterioare Logan 35 lei
            12) Embleme de origine Logan si 1.5 DCI 40 lei ambele
            13) Capota portbagaj Logan PH 1 170 lei
            14) Protectie ornament buton inchidere usi 15 lei
            15) Tavita cu un buton de inhibare geamuri –pentru incalzire scaune spate 40 lei
            16)Kit-ul se descompune:praguri si difuzor bara spate si cartea de instructiuni de montaj plus suruburile aferente.Produsele sunt NOI si au certificate TUV pe declaratiile de conformitate eliberate de uzina.
            Praguri 240 lei
            Difuzor 190 lei

            Oferta pentru cine cumpara pragurile si difuzorul la pachet.
            flavius_ghinea89 sau PM
            Last edited by flavio; 3 December 2013, 14:35.
            TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

            Comment


            • Clapete exterioare usa logan si bandouri rosu passion nemetalizat se gasesc si in ce bani?

              CATALIN 01 cd playerul original logan ph 1 il mai ai si merge si comanda volan la el radiocasetofon logan ph1?
              Last edited by savoiu_rf 82; 7 December 2013, 22:33. Reason: Automerged Doublepost
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • Are cineva coltare si element central pentru bara fatza de logan mcv faza 1?

                Comment


                • Vand urmatoarele:
                  -Toba Sport Inox. Intrare 60mm., iesire 113mm. Am si silencer la ea. Sunet gros si infundat. Pret 170Lei(Transportul il plateste cumparatorul);
                  -Montez huse piele perforata pe volan. Husa se coase pe volan. Pret 60Lei. Montajul se face pe loc, la locul stabilit cu clientul;
                  -Tableta Prestigio MultiPad 7.0 Ultra+. Tableta include in pachet: cutie, incarcador, cablu USB(care este folosit si la incarcare). Tableta are fisurata sticla de pe ecran. O vand la pretul de 70Lei. A fost achizitionata in vara. Nu are multe ore de folosinta. Transportul il plateste clientul. Reparatia costa 27 de dolari. La Bucuresti;
                  -Nokia 3600 Slide. Bun de piese, s-a desfacut panglica. Telefonul include in pachet: cutie, casti, incarcator. Pret 30Lei.Transportul il plateste cumparatorul;
                  -Tabachera Kent Signature Edition folosita de doua ori la pretul de 40 lei. Transportul il plateste cumparatorul;
                  -Bricheta Kent Signature Edition, folosita foarte putin, in jur de o zi si un pic. Pret 20 de lei. Pretul il plateste cumparatorul.
                  In cazul ca se achizitioneaza si tabachera si bricheta de catre aceeasi persoana, se vand la pretul de 50Lei(transportul platit de catre cumparator);
                  Attached Files

                  Comment


                  • Originally posted by loloatevistul View Post
                    Vand urmatoarele:
                    -Toba Sport Inox. Intrare 60mm., iesire 113mm. Am si silencer la ea. Sunet gros si infundat. Pret 170Lei(Transportul il plateste cumparatorul);
                    -Montez huse piele perforata pe volan. Husa se coase pe volan. Pret 60Lei. Montajul se face pe loc, la locul stabilit cu clientul;
                    -Tableta Prestigio MultiPad 7.0 Ultra+. Tableta include in pachet: cutie, incarcador, cablu USB(care este folosit si la incarcare). Tableta are fisurata sticla de pe ecran. O vand la pretul de 70Lei. A fost achizitionata in vara. Nu are multe ore de folosinta. Transportul il plateste clientul. Reparatia costa 27 de dolari. La Bucuresti;
                    -Nokia 3600 Slide. Bun de piese, s-a desfacut panglica. Telefonul include in pachet: cutie, casti, incarcator. Pret 30Lei.Transportul il plateste cumparatorul;
                    -Tabachera Kent Signature Edition folosita de doua ori la pretul de 40 lei. Transportul il plateste cumparatorul;
                    -Bricheta Kent Signature Edition, folosita foarte putin, in jur de o zi si un pic. Pret 20 de lei. Pretul il plateste cumparatorul.
                    In cazul ca se achizitioneaza si tabachera si bricheta de catre aceeasi persoana, se vand la pretul de 50Lei(transportul platit de catre cumparator);
                    NUMAR DE TELEFON: 0751157833
                    Ma scuzati de dublu post.

                    Comment


                    • Difuzorul pentru bara spate a plecat la capitala.
                      Ofer transport gratuit pentru Bucuresti.Ajung in capitala de revelion.
                      1) Becuri H4 90w/100w pentru Dacia 1310/Dacia SN, cred ca si Solenza 15 lei
                      2) Echilibror haion Megane/Solenza 25 lei
                      3) Oglinzi electrice si incalzite Logan PH 1 , oglinda dreapta are o zgarietura 120 lei
                      4) Capace Logan PH 1 50 lei
                      5) Carenaje scaune (cel de stanga pt scaun cu reglaj lombar si inaltime) 30 lei
                      6) Embleme Renault (una din ele are sticker pe emblema originala Dacia) 40 lei
                      7) Suport pahar 10 lei
                      8) Stickere VW 5 lei
                      9) Material anti-alunecare bord 5 lei/buc.
                      10) Inele aeratoare negre de origine 30 lei
                      11) Ornamente crom manere exterioare Logan 35 lei
                      12) Embleme de origine Logan si 1.5 DCI 40 lei ambele
                      13) Capota portbagaj Logan PH 1 170 lei
                      14) Protectie ornament buton inchidere usi 15 lei
                      15) Tavita cu un buton de inhibare geamuri –pentru incalzire scaune spate 40 lei
                      16)praguri si cartea de instructiuni de montaj plus suruburile aferente.Pragurile sunt NOI si au certificate TUV pe declaratiile de conformitate eliberate de uzina.
                      Pret praguri 235 lei
                      TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                      Comment


                      • Vand :
                        - Mp3 portabil SONY Walkman 4Gb // bateria tine cel putin 3 zile // aspect 8.5/10 // pachet complet - 220lei

                        - I Pod Classic 160Gb, argintiu, redare audio, video, foto, pachetul contine casti originale, incarcator priza, cablu de date pe USB, husa de protectie din silicon + protectie ecran, husa de transport din material textil - 550lei - merge folosit si ca hard extern

                        - Htc one X alb, 16Gb, impecabil, pachet compet, garantie, codat orange - 1280lei

                        - oglinzi manuale logan/solenza - 70lei

                        Comment


                        • Vand capota spate Logan faza 1, culoare verde cameleon (vopsea originala), usor deformata deasupra siglei centrale, dar fara vopsea sarita.
                          Contine toate aplicatiile: Logan by RENAULT, sigla DACIA si 1.6MPI.

                          Pret: 150 lei.

                          Tel.: 0724.318.737
                          sigpic
                          www.basarabia-acasa.ro

                          Comment


                          • Imi puteti recomanda pe cineva din zona Campulung-Pitesti (de preferat mai aproape de Campulung) care sa imi poata schimba culoarea ceasurilor din bord si a butoanelor de geamuri, climatizare si inchidere?

                            Comment


                            • puteti sa-mi recomandati pe cineva care poate sa-mi faca capota fata bad boy ?multumesc.

                              Comment


                              • Originally posted by misu365 View Post
                                puteti sa-mi recomandati pe cineva care poate sa-mi faca capota fata bad boy ?multumesc.
                                Mie mi-a fost recomandat Marius din Mioveni. Inca nu am ajuns la el, insa mi-a spus telefonic ca dureaza cateva ore bune. Apoi trebuie sa si vopsesti capota dupa cateva zile.

                                Tel.: 0723.23.49.88
                                sigpic
                                www.basarabia-acasa.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google