Bazar Pitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by costyn955 View Post
    Vand mp3 LG LAC-5800

    CD Player/Radio, Putere audio (W):4 x 50, Format CD:CD-DA/R/RW/MP3, Functii MP3 Player:MP3 ID3 Tag / WMA Tag Playback/ CD-TEXT, Functii Radio:Tuner RDS AM/FM/ Salvare automata a posturilor de radio/ Memorie presetata: 24EA / Buton rotativ pentru volum / 8 EQ presetate + 2 EQ. , Control volum:Sistem de sunet XDSS, Panou frontal detasabil, Conectori:Port USB, Front AUX IN, Telecomandaa. , Alte informatii:LCD 14 SEG/ S/N Ratio 90dB/ Dual LED (verde, rosu)
    pret 250ron
    up... ... ...

    Comment


    • un set de faruri stock pe la ce pret gasesc si eu?

      Comment


      • cumpar logan 1,4 an fabricatie 2005-2006 ofer 110 milioane bani pe loc relati la tel 0766456898 s-au gaurainvena1 (rog seriozitate )
        sigpic
        Ma chinui la ceva mai performant

        Comment


        • Vand \ Schimb apartament 2 camere cu apartament 3 camere + diferenta in Mioveni. Relatii la: 0744651386

          Comment


          • Originally posted by marius-msy View Post
            am inteles.ce provenienta au?
            pilot...si sunt albe

            Originally posted by Stoe View Post
            Neata!
            Il ai tu pe portiere...se vede si in imaginea pe care o ai la "avatar"
            Este cu LOGAN CLUB si costa 50 ron
            Last edited by DISSSEL; 13 March 2010, 23:49. Reason: Automerged Doublepost
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • vand jante wolfrace cu prindere : 4X100 si 4X108 (cred). jantele nu au lovituri, nu sunt strambe, se prezinta excelent. sunt incaltate cu anvelope debica passio (2 aproape noi, 2 putin uzate). nu se vand separat (jantele de anvelope), nu fac schimb cu nici un fel de obiecte. pret 11 mil
              Attached Files

              Comment


              • salut...ma poate ajuta si pe mine cineva cu un sticker www.LoganClub.ro...cel mic de vine pe luneta,ca al meu sa cojit.Multumesc anticipat
                Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                sigpic

                Comment


                • Cumpar sonda lambda 2 pentru 16i 16v , Este vreo diferenta intre cele doua sonde , daca da, care e aceea ?
                  Vectra b2 - 1.6i 16v
                  Logan 1.4i

                  Comment


                  • cumpar rezerva 185/65/15 continental contact 3. cu sau fara janta.

                    cumpar jante stepway pe 16" noi!
                    fara

                    Comment


                    • @chelull am eu 2 iti dau si tie unul

                      Comment


                      • @costyn955 -ti-am trimis PM.
                        Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                        sigpic

                        Comment


                        • Donez si eu un display de bord. Functional.

                          Comment


                          • cumpar urgent un cauciuc kormoran k801, nou. ofer maxim 130 lei
                            zoom-zoom

                            Comment


                            • am eu 2 kormorane folosite le dau cu 100 pe aman2 (nush daca sunt k801)

                              Comment


                              • il vreau nou ca am 3 noi si prin magazin nu am mai gasit...
                                zoom-zoom

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google