Provocare la MISCARE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fotbal astazi ora 20.30 lcp arena

    1. Ziko
    2.DOMINIC
    3. DARI
    4.Rake

    nu se mai anunta nimeni?
    Last edited by Champion; 28 October 2011, 18:14. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • eu sunt prezent

      Comment


      • Fotbal astazi ora 20.30 lcp arena

        1. Ziko
        2.DOMINIC
        3. DARI
        4.Rake
        5.Day (asa nene...oricum multi vin fara sa se treaca pe lista)

        Comment


        • ma anunt de acum pt sapt viitoare
          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

          Comment


          • azi ceva??

            Comment


            • La 20 cum am anuntzat
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • gasim si noi o sala unde sa jucam? e pacat sa intrerupem activitatea) poate jucam maine ca vad ca la sintetic afara nu se mai strange nimeni chiar am vorbit aseara si cu UAU ...macar 10 tauni cum ar zice Cata. Cine e de acord pentru maine seara sa se treaca pe lista

                1.Ziko

                Comment


                • campionule ce as veni eu...pt decembrie ma trec pe lista insa pana atunci doar suporter
                  [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                  Comment


                  • gasim si noi o sala unde sa jucam? e pacat sa intrerupem activitatea) poate jucam maine ca vad ca la sintetic afara nu se mai strange nimenichiar am vorbit aseara si cu UAU ...macar 10 tauni cum ar zice Cata. Cine e de acord pentru maine seara sa se treaca pe lista

                    1.Ziko
                    2.Alin plus vreo 2 prieteni.

                    Comment


                    • Originally posted by bitza_bik View Post
                      campionule ce as veni eu...pt decembrie ma trec pe lista insa pana atunci doar suporter
                      tu suporter, petrica accidentat ... garda veche is now offline ) te asteptam

                      Comment


                      • Tinand cont de vremea prietenoasa de afara eu as propune sa jucam un fotbal vineri seara

                        1. Ziko

                        Comment


                        • sa aveti spor...eu joc in deplasare la Piatra
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • Tinand cont de vremea prietenoasa de afara eu as propune sa jucam un fotbal vineri seara

                            1. Ziko

                            Comment


                            • Cred ca mai bine joci FIFA pe PC.
                              sigpic

                              Comment


                              • ) joc joc mereu 2012DD ma gandeam ca punem si-n practica

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google