Ieseala La Mare la Munte ,gratareala,chefuri,filme,paranghelii...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu mai descurajati oamenii ma rautaciosilor...lume pesimista) lasa ca e mai frumos acasa cu dan negru, incepe burlacita, poate etno tv, favorit sau kiar la terasa la nelu la gara ...e mai frumos asa ;) interesant va fi cati se vor strange la regionala

    in plus era vb de pareri pro si contra, nu cine merge dar...cand nu vine nimeni cu propuneri nu e bn, cand vine cineva iar nu e bine

    terasa nu, parc nu, aia nu , aia nu
    Mai oameni buni ... VOUA VA PLACE CEVA?
    Last edited by Champion; 22 June 2011, 23:12. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Masini(LOGAN)si fete frumoase.....
      sigpic

      Comment


      • cia iti gasesc o ursoaica daca vi si loganuri ...suuuuuunt prin comunele alea numai dacii)

        app : fetele frumoase nu le gasesti la stadion sau la nelu .. hai in oras la terasa daca vrei femei.. la o clatire de ochi ceva
        Last edited by Champion; 22 June 2011, 23:29.

        Comment


        • nu e pesimism, dar daca te uiti tu chiar din prima pagina la acest thread o sa vezi cate s-au realizat... pentru ca initiative (initiative solide nu pareri pro si contra) au mai fost dar...
          nu a zis nimeni ca e rau ca vi cu propuneri, e chiar foarte bine, dar daca ar si participa cineva...
          eu raman tot la grataru ala propus, dar inlocuiesc masina cu o lada de bere

          Comment


          • poate poate odata si odata se vor convinge acele persoane de care zici tu cata ca nu s au strans ca e bine sa mai scoti si capul prin lume nu sa vezi doar inainte ,, trebuie facut ceva, daca nu de ce nu inchidem threadul asta?la pitesti nu se iese din oras , sunt masini fara rovinieta

            In fine hai sa vedem daca se mai strange cineva

            Dupa discutiile "aprinse" care au avut loc in aceasta seara + din lipsa de propuneri vin cu urmatoarea idee:
            In luna august(poate unii vor zice ca vorbim prea devreme, dar ganditi va ca mai sunt unii care vor spune ca nu stiau, ca e prea din scurt etc) sa organizam o plimbare de 2-3 zile pe cheile valsanului sau rucar (60 km) care sa contina gratar, o miutza, o berica, un foc de tabara etc. Data ramane sa o stabilim in functie de toti colegii din club.
            As dorii pt inceput sa facem o lista cu cei care ar fi pro dar si cu cei care ar fi contra sa vedem daca mai are rost sa facem ceva sau imi racesc degeaba gura. Multumesc !

            1.Ziko
            2.gaurainvena - pro
            3.Catalin XNR - pro
            4.uko (pt iesiri la aer curat sunt intotdeauna pro)
            5.Viorel JIJI - pro
            6.PoRo -pro
            7.UAU-pro
            Last edited by Champion; 22 June 2011, 23:32.

            Comment


            • poate tocmai d-aia nu se strange, ca n-au timp suficient, au alte trasee, iesiri programate din timp, rezervari etc

              Comment


              • daaa ce de mai pleaca, fac mii de km daca i chemi in fiecare zi la fulger semneaza condica negresit;) oricum vorbim in zadar ...daca au mai facut si alta data asa de ce n ar face o si acum? vedem ce o sa iasa

                Comment


                • pai bucurestenii chiar au in fiecare zi fulger, bine... anul trecut (parca) ne luase si pe noi capu cu fulger la cel mult 2 zile
                  bine, in cursul saptamanii nu ai ce ieseli majore sa organizezi ca fiecare isi face programul in functie de servici. traim si vedem daca si ce se anunta, de preferat nu ca anult trecut cand ne-am lungit pana a dat zapada si nu am mai facut nimic.

                  Comment


                  • pai atunci baga te si tu la pro pe lista daca vrei gratar

                    Comment


                    • Cum sa fie asta pro daca el e omul care strica)))))))))
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • Originally posted by costyn955 View Post
                        pai bucurestenii chiar au in fiecare zi fulger, bine... anul trecut (parca) ne luase si pe noi capu cu fulger la cel mult 2 zile
                        bine, in cursul saptamanii nu ai ce ieseli majore sa organizezi ca fiecare isi face programul in functie de servici. traim si vedem daca si ce se anunta, de preferat nu ca anult trecut cand ne-am lungit pana a dat zapada si nu am mai facut nimic.
                        baaiiii PENSIONARULEEEE!!!!

                        Comment


                        • Originally posted by uko View Post
                          baaiiii PENSIONARULEEEE!!!!
                          adica??
                          la ce facea adresare aceasta propozitie?

                          Comment


                          • Dupa discutiile "aprinse" care au avut loc in aceasta seara + din lipsa de propuneri vin cu urmatoarea idee:
                            In luna august(poate unii vor zice ca vorbim prea devreme, dar ganditi va ca mai sunt unii care vor spune ca nu stiau, ca e prea din scurt etc) sa organizam o plimbare de 2-3 zile pe cheile valsanului sau rucar (60 km) care sa contina gratar, o miutza, o berica, un foc de tabara etc. Data ramane sa o stabilim in functie de toti colegii din club.
                            As dorii pt inceput sa facem o lista cu cei care ar fi pro dar si cu cei care ar fi contra sa vedem daca mai are rost sa facem ceva sau imi racesc degeaba gura. Multumesc !

                            1.Ziko
                            2.gaurainvena - pro
                            3.Catalin XNR - pro
                            4.uko (pt iesiri la aer curat sunt intotdeauna pro)
                            5.Viorel JIJI - pro
                            6.PoRo -pro
                            7.UAU-pro

                            Comment


                            • Originally posted by costyn955 View Post
                              adica??
                              la ce facea adresare aceasta propozitie?

                              mi se pare lipsit de sens ca tu sa-i dai exemplu pe cei din bucuresti si sa faci referire la fulgere in fiecare zi sau cel putin la doua zile, tu care nu vii nici la intalniri (sau vii foarte rar), zaci ca pensionaru' in casa

                              Comment


                              • pai nu are masina)))

                                eu propun sa vina cu taxiu)) la gartar
                                Last edited by DISSSEL; 23 June 2011, 11:00. Reason: Automerged Doublepost
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google