*INTALNIREA SAPTAMANALA* LoganClub Pitesti-Duminica 18:00h - Stadion

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eheee ce s-a distrat lumea...eu am cam sosit cand m-a sunat alex...da' nu am mai venit (desi era la 2 pasi),ca aveam o stare naspa
    Din poze se vede fain...felicitari!...mau,deci aia era surpriza?...sper sa nu o lasi alba

    Comment


    • eee... normal ca nu o sa o las alba..... o sa fie o combinatie de culoarea masinii si alb..inclusiv capota
      Nimic in viata nu e intamplator... ''

      Comment


      • poi nu poate rezista alba prea mult timp pe drumurile romaniei ).se face neagra stand in parcare

        Comment


        • Total de acord cu tine bitza dar cu o singura conditie sa isi angajeze o secretara sa ii reaminteasca sa incarce acumulatorii la aparat sa nu uite aparatu acasa sa nu se uite pe el acasa si daca indeplineste conditiile de mai sus sa nu uite secretara acasa cand vine la intalniri))))
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • @bitza (ca nu apucasem sa citesc tot) nu ma bag ca nu pot ajunge mereu la intalniri...
            @DISSSEL... nu are rost nici un comentariu...

            Comment


            • lasa ma cata ca ne descurcam noi.da tre sa fie oficial cineva.
              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

              Comment


              • ia uite ma de mine nu zice nimeni nimic? a fost frumos am mancat la mititei de nu mai vreau sa mai vad.

                Comment


                • lasa ma bogdane ca la urmatoru gratar diversificam...luam si ciperci d-alea halucinogene)
                  low....&.....slow

                  Comment


                  • dak e treaba cu ciuperci...sa va bazati pe mine...poate sa si plua ca tot stau la ciuperci...

                    Comment


                    • Cum a fost la mioveni baieti?
                      My BMW is fantastic

                      Comment


                      • Originally posted by ionutzday View Post
                        dak e treaba cu ciuperci...sa va bazati pe mine...poate sa si plua ca tot stau la ciuperci...
                        day-ule u esti periculos si pe uscat ....de ciuperci halucinogene ai tu nevoie???? )))))
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • super frumos andreea.am ras cu lacrimi.si poenita era misto.pacat ca de la ei vin tot mai putini...
                          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                          Comment


                          • ce distractie...foarte frumoase pozele(mai ales dayu pe role).data viitoare nu mai lipsesc.
                            alex...ce probleme ai avut la masina?
                            mauuu...super bara.tine.o tot asa.
                            TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                            Comment


                            • day cred ca a luat amenda ca il oprise politia sambata seara.

                              Comment


                              • nu boboc .day nu a luat ci a dat..talonu)
                                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google