*INTALNIREA SAPTAMANALA* LoganClub Pitesti-Duminica 18:00h - Stadion

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu face nimic, important e ca tot am trecut sa va salut. Puteam sa ajung mai devreme, dar mam intins mai mult la o cafea si nam mai fost atent l ceas. Data viitoare.

    Comment


    • Imi pare rau cu nu am ajuns..poate data viitoare...

      Comment


      • sorry prieteni...am fost prins cu treaba.sambata sper sa ne vedem.
        a fost cineva la finante?
        TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

        Comment


        • Subiect pentru viitoru fulger - finalizare lista fond de "rulment"
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • au sarit draq si bilele de la rulment dar treceti pe alt topic pt continuarea discutiei astea :P

            Comment


            • asa petre.ia atitudine.hai sa mutam discutzia la "off"
              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

              Comment


              • Ce vroiam sa zic, eu cred ca sambata am sa mi iau niste mici si am sai fac pe galeria de la masina, ca voua am vazut ca nu prea va plac. A trecut cam mult timp de cand n am mai bagat, pacat. Or sa se strice in magazine pasta de mici , si sau ca e pacat. Daca vi se pare buna ideea , eu vin 100% cu mustaru. Ia sa vedem care ce mai aduce.

                Ceva la iarba verde?
                Last edited by alexutzu; 6 May 2009, 08:57.

                Comment


                • Pai sa vedem...pana acu' avem :toba(de esapament) si mustar....
                  Scobitori aduc eu...sa nu luati.Calmante aduce Bitza ca are reteta
                  Mai vedem diseara ce mai trebuie

                  Comment


                  • eu iau paine si cola

                    Comment


                    • ma sa vedem vineri cum o sa fie vremea...ca bagam o intalnire la releu daca e bine afara
                      low....&.....slow

                      Comment


                      • eu vin cu o foame mare.
                        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                        Comment


                        • Mai trebuie ceva. Cu foame mare toti venim. A , pe langa mustar mai vin si cu gratarul in portbagaj , ca poate se raceste galeria si raman cu micii nefacuti .

                          Comment


                          • fane, tu esti numai schimbul 3 la postat? deci ramane pt sambata cu gratarul daca ne lasa vremea ;)

                            Comment


                            • eu vin cu ....masina
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google