Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • un paste fericit tuturor loganistilor
    sigpic

    Comment


    • Hristos a inviat !!!
      sigpic

      Comment


      • HRISTOS A INVIAT ! Si un sincer LA MULTI ANI ! Pentru toti membri Logan Club Pitesti, distractie placuta .

        LA MULTI ANI ! Si un Paste Fericit pentru toti Loganisti din Romania si de pretutindeni, HRISTOS A INVIAT
        Last edited by dealexx; 19 April 2009, 12:13. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Greu intra lumea pe forum...se vde k a fost pastele))

          Comment


          • degeaba e pe forum daca nu se mai posteaza nimic nou ....

            Comment


            • HUSA MASINA -Opinii?

              Nu mai tin minte de cand am vazut o husa pe o masina parcata in fata blocului si nici nu mai este "la moda" ( daca a fost vreodata}. M-am gandit totusi ca este o optiune practica si logica mai ales pentru Logan, insa doar pentru cei care au curte fara garaj. Vreau opinii ale celor care au incercat aceasta varianta de protectie a masinii.

              Comment


              • daca tot ai curte... macar iti faceai si un garaj ca sa fie treaba treaba... am mai vazut cateva cu huse pe ele dar.... nu cred ca erau loganuri, doar 1310. in rest... nu vad ce protectie.... de soare poate... ca de praf... mai rau se face, temperatura in interior creste si mai mult, iar referitor la grindina nush daca ofera mare protectie.

                Comment


                • Salut ! Nu cred ca mai sunt multi care folosesc astfel de prelate, mai ales ca apare disconfortul sa o pui seara si dimineata cind pleci la serviciu sa te apuci sa o scoti dupa masina, daca mai ai si norocul sa dea o ploaie in acea noapte renunti singur la prelata auto. Si in afara de asta eu nu am vazut ca cineva sa comercializeze asa ceva lentru Logan. Cred ca este o investitie fara rost, parerea mea.

                  Comment


                  • parerea mea e ca are si parti bune dar si rele.cele bune nu mai conteaza,dar ca parte negativa...sa intinzi si sa strangi prelata inseamna multe zgarieturi.
                    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                    Comment


                    • si de ce sa ti-o faci cu mana ta cand ai asa de multi vecini cu intentii bune care ti-o zgaraie fara sa mai tocesti prelata

                      Comment


                      • fa ti garaj ....iesi mai ieftin...)
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • @bitza luasi alea???

                          Comment


                          • ...le-a luat...conform retetei...da' cred ca le-a incurcat
                            ...ar fi o idee sa ne cumparam prelate cu loganclub...ar zice lumea cand le-ar vedea in parcari ca sunt ceva prototipuri de la Dacia
                            Last edited by viorelu; 25 April 2009, 13:59.

                            Comment


                            • Originally posted by viorelu View Post
                              ...le-a luat...conform retetei...da' cred ca le-a incurcat
                              ...ar fi o idee sa ne cumparam prelate cu loganclub...ar zice lumea cand le-ar vedea in parcari ca sunt ceva prototipuri de la Dacia
                              fitzar reteta a dracu ca am ras 10min cu lacrimi)
                              Last edited by alexutzu; 25 April 2009, 23:44.
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • VIORELEEEE,tu reprezinti seriozitatea in club.iti arde de ras?am ras cu lacrimi.de veselie responsabili sunt mau,day si fane.tu tre sa fii un exemplu.iti arde de compensate.
                                Last edited by alexutzu; 26 April 2009, 10:23.
                                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google