Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by moloz View Post
    Nu mai tin minte de cand am vazut o husa pe o masina parcata in fata blocului si nici nu mai este "la moda" ( daca a fost vreodata}. M-am gandit totusi ca este o optiune practica si logica mai ales pentru Logan, insa doar pentru cei care au curte fara garaj. Vreau opinii ale celor care au incercat aceasta varianta de protectie a masinii.
    Am vazut husa din aia pentru masini in practiker de linga era. Era dintr-un material moale nu cred ca zgirie asa de tare.

    Comment


    • deci de acum incolo macar inainte de fulgere rugati-va sa ploua (sa nu zic si inainte de intalnirile saptamanale ca poate mai iesim la un gratarel ceva) ca ce meserie te dai cu frana de mana pe udatura....
      mai ales azi k sunt strazile pustii ca toti au fugit care la munte care la mare

      Comment


      • da da ca tocmai ce mi-am taiat arcurile...
        Nimic in viata nu e intamplator... ''

        Comment


        • cum am vazut ca toata lumea are un organizator si co-organizator...cred ca ar trebui sa alegem si noi pe cineva pt functia de co-organizator.... va astept cu propuneri....eu unu zic pe vio..(.asta daca mai vrea) sau bita
          Last edited by alexutzu; 2 May 2009, 00:00.
          low....&.....slow

          Comment


          • ma eu ziceam peter sau cata,dar cum cata e fotograf cu acte in regula...alex stii ca pe mine ma omoara mechintosh asta .eu nu sunt in stare sa pun doua poze fara ajutoru vostru.iar baba de vio tace malc,zici ca nici nu ne cunoaste)eu oricum stii ca ma implic in ce tine de club dar nu stiu daca sunt pers potrivita.
            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

            Comment


            • ...eu zic Bitza e cel mai potrivit(si asa el nu e prea prieten bun cu forumul...da pe teren se descurca...a dovedit-o pana acum)...eu am refuzat odata si coorganizator...eu sunt cu sorcova...uitara-ti mah?
              ...parerea mea...
              ...altu la rand cu vreo propunere...
              P.S....Bitza tu nu ai voie sa mai propui daca esti propus...adicatelea nu mai arunca pisica

              Comment


              • cum viorel a fugit iar de responsabilitati si eu ma pronunt tot pt bitza ca e destul de imprastiat pt postul asta :p.

                Comment


                • eu il propun pe mauu ,este prezent mereu si la intalniri si pe forum
                  sigpic

                  Comment


                  • eu sunt prea neserios pentru un coorganizator ) deci :BITZA
                    Nimic in viata nu e intamplator... ''

                    Comment


                    • BITZAA sa fie...)
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • ma ce m-ati lucrat.asta e.oricum am nevoie de ajutoru vostru ca nu stiu cu ce se mananca "funtia"
                        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                        Comment


                        • poi voi cum mi-ati facu mie??...
                          Last edited by costyn955; 3 May 2009, 15:18.

                          Comment


                          • o data....de doua ori...de 3...bingooo..
                            la bita s.a votat pe forum...la costyn s.a votat la intalnire parca...
                            TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                            Comment


                            • ehe flavio de cand ma asteapta hienele sa se razbune.llasa cata ca stiu eu ce te-am propus ca fotograf..si nu m-am iselat.ai stofa...fa o pereche de pantaloni)
                              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                              Comment


                              • mda... si apoi ma puneti croitor oficial LCP
                                ...si pe flavio chiulangiu oficial )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google