Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut
    am o problema....
    am lovit masina...
    am ramas fara permis..
    vreau sa o aduc pe casco la Pitesti., unde imi recomandati? la stefanesti sau la dacoserv? sau in alta parte?
    am far dreapta spart, bara, capota indoita, aripa dreapta inghesuita sub usa....
    neacordare de prioritate cu accident 6 puncte, 360ron sau 180 in 48h, si 60 zile fara permis(asa scrie la regulament)
    AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

    Comment


    • mda... nasol
      eu unu nu-ti recomand la stefanesti ca sunt cam banditi...

      Comment


      • garib vb cu bita....ca el stie cel mai bine...incearca si la delta plus..ca e ovidiu acolo
        low....&.....slow

        Comment


        • am vb cu cineva pentru daperom,pe valea...stinii? sau...oricum pe linga autogara...am vb de principiu...luni sa ajung iar in oras la omniasig si daca am timp apoi la pitesti la serv si la omniasig acolo...sunt si sch 2, daca nu macar in oras la mine si apoi marti la prima ora la pitesti.
          pina luni astept pareri de la voi..multam anticipat
          AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

          Comment


          • la omniasig merge repede cu actele...lucreaza bine baietii de la daperom...da ar fi bine sa ai vre-un cunoscut pe acolo ca sa faca treaba repede
            low....&.....slow

            Comment


            • mi-a spus ca in 2 zile e gata...acum sa vad cat de repede ajung la pitesti luni,si unde sa merg intai? la daperom sa-mi faca o constatare de principiu sa o am pentru omniasig sau la omniasig intai si apoi la daperom?
              AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

              Comment


              • repde ca repede, dar important e sa si faca treaba calumea ;)
                la omniasig daca te duci sus langa tamponari (in razboieni langa clasic) intr-o jumatate de ora e gata tot cu poze, constatare etc, ce e de constatat in service oricum or sa faca cei din service o lista care o sa apara pe devizul de plata dupa plus ca daca o duci in service si vrei sa o lasi "internata" nu mai poti sa te duci cu ea la omniasig si tb sa astepti pana vine cei de la omniasig sa faca constatarea. deci sfatul meu: omniasig apoi service. acuma la ce service te hotarasti... vb lui alex, vorbeste si cu bitza ca le stie mai bine ce si cum.

                Comment


                • mersi costyn,nu ma grabesc ca reparatie, ma grabesc ca timp ca luni tre sa fiu sch2, dar am aranjat cu un coleg sa vin eu sch3 in locul lui sa am timp sa rezolv problemele la pitesti.

                  mai da-mi niste detalii unde au daunele, ca sa caut pe harta sa ma duc acolo direct...
                  Last edited by garib1973; 30 May 2009, 11:17. Reason: Automerged Doublepost
                  AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                  Comment


                  • pai garib nu stiu daca mai stii baru ala unde ne intalnim noi...e exact langa el...sau sa fie mai precis...cum pleci de la stadion....spre odobescu e intersectia din razboieni si in dreapta e omniasigu
                    low....&.....slow

                    Comment


                    • deci de la parcarea din stadion spre dreapta, in capat e intersectia cu razboieni.exact acolo in intersectie? mersi.
                      AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                      Comment


                      • Multam fain...am gasit...si cum am mai si postat, multumesc lui Ionut CIA...
                        AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                        Comment


                        • imi pare rau dar incepand de astazi nu o sa mai fac parte din comunitatea ''logan club''.... va doresc multa bafta in tot ceea ce veti face si sper sa ajungeti departe cu clubul... multa bafta
                          Nimic in viata nu e intamplator... ''

                          Comment


                          • haideti sa facem si noi o lista pt nationala de la sibiu
                            1.viorelu
                            2.alexutzu....
                            3....
                            4....
                            5.....
                            6.....
                            7....
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • Scuzati-mi absenta pe forum, mai am 2 examene si o sa revin, mai ales la intinlirile saptaminale si/sau de ce nu la cele fulger. Multumesc de intelegere. O zi buna tuturor.

                              Comment


                              • haideti sa facem si noi o lista pt nationala de la sibiu
                                1.viorelu
                                2.alexutzu....
                                3.ionut CIA (80%)
                                4....
                                5.....
                                6.....
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google