Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum unde?...
    ...mai trebuie sa pun link? pun pentru cei ce navigheaza mai putin pe forum
    -pt.Mauuu

    -pt.Mauuu si Alex
    kit tuning dacia logan,evacuare dacia logan,spoilere dacia logan ,jante dacia logan, chiptuning dacia logan

    -pt.Alex
    kit tuning dacia logan,evacuare dacia logan,spoilere dacia logan ,jante dacia logan, chiptuning dacia logan

    si
    kit tuning dacia logan,evacuare dacia logan,spoilere dacia logan ,jante dacia logan, chiptuning dacia logan

    si
    kit tuning dacia logan,evacuare dacia logan,spoilere dacia logan ,jante dacia logan, chiptuning dacia logan




    ...linkurile sunt puse informativ...asa ca cititi/vedeti bine ce scrie pe acolo,nu cred ca se supara baietii daca va place ceva la altcineva
    Last edited by alexutzu; 3 July 2009, 09:18.

    Comment


    • asa domne!
      draq sta sa colinde forumul prin toate coltisoarele

      Comment


      • sunteti de acord sa mutam intalnirea de sambata la ora 20....???ma gandesc ca pt multi ar fi mai bine ca isi termina toate treburile....o supun la vot pana la intlanirea nocturna de miercuri
        lista:
        1.alexutzu
        low....&.....slow

        Comment


        • sunteti de acord sa mutam intalnirea de sambata la ora 20....???ma gandesc ca pt multi ar fi mai bine ca isi termina toate treburile....o supun la vot pana la intlanirea nocturna de miercuri
          lista:
          1.alexutzu
          2.viorelu



          ...pe timp de vara eu zic ca e ok

          Comment


          • sunteti de acord sa mutam intalnirea de sambata la ora 20....???ma gandesc ca pt multi ar fi mai bine ca isi termina toate treburile....o supun la vot pana la intlanirea nocturna de miercuri
            lista:
            1.alexutzu
            2.viorelu
            3 dsl u - desi 19.00 ar fi mai bine
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • unii mai vor sa faca si altceva avand in vedere ca totusi e sambata, toiul weekend-ului...
              putem incerca vreo cateva sapt si cu 20 dar nush ce sa zic... parerea mea e ca e totusi cam tz.

              Comment


              • domnu hancu cum se prezinta vremea zilelea astea???ca tre sa va fac cinste de ziua mea..1-2 caserole de mici sa le facem pe gratar:p
                low....&.....slow

                Comment


                • zilele astea ....poate azi ca maine plec la piatra
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • zilele astea nush cum o sa fie vremea, eu sunt plecat mereu pe zi la bucuresti pe teren, deci nu o sa pot sa dau prognoze "live".
                    La multi ani! si multa sanatate de pe acuma ;)

                    Comment


                    • bun deci s-a stabilit))intalnirea ramane la ora 19:00
                      ieri am strans si restu de bani pt steaguri(mai tre bita si andreea)diseara sau cel tarziu maine vb pt comanda....cand ajung acasa o sa pun poza aici cu stema clubului...si pt cei care vor se poate face din autocolant s-o lipim pe geamuri....
                      low....&.....slow

                      Comment


                      • ...deci la 19 ...nu uita sa modifici si pe ici pe colo...pe anunturile fixe...gen semnatura,topic si pe unde mai sunt...

                        Comment


                        • ok. deci a ramas stabilit de acum incolo la 19 intalnirea saptamanala (ce de "zi" ca tot saptamanala a devenit si nocturna )

                          Comment


                          • am promis poza cu ce o s fie imprimat pe steag
                            Attached Files
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • mmmm dragute

                              acu depinde ce sistem de prindere are
                              asta ramane cel mai important
                              Last edited by gaurainvena1; 9 July 2009, 20:40. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic
                              Ma chinui la ceva mai performant

                              Comment


                              • ...sincer acu' cu reclama firmei pe ele...si la pretul ala,cam nasol moment(vorba cuiva)...acu am strans banii si le luam...dar promit sa sterg numele firmei de pe steguletul meu ...nu mi se pare corect sa facem reclama si sa dam si bani,sau cel putin atatia bani...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google