Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da ma fac economie ca am cam multe astept sa ma prindeti din urma))
    low....&.....slow

    Comment


    • cineva a propus azi la Mioveni urmatoru "program" pentru nationala de la SIbiu
      plecarea 7.00 ..eventual de la MOL din bascov pe varianta VALCEA - SIBIU - si returul pe TRANSFAGARASAN c.de ARGES ... evident tot in coloana

      - Eu zic ca e ok ....acum fiecare sa isi dea cu parerea
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • cineva a propus azi la Mioveni urmatoru "program" pentru nationala de la SIbiu
        plecarea 7.00 ..eventual de la MOL din bascov pe varianta VALCEA - SIBIU - si returul pe TRANSFAGARASAN c.de ARGES ... evident tot in coloana

        - Eu zic ca e ok ....acum fiecare sa isi dea cu parerea
        -e ok...da' care MOL?...ceva pe dreapta ar merge...parca pe centura e un LuK Oil si pe iesire Pitesti un Rompetrol(ca sa nu facem reclama numai la unu )

        Comment


        • asta cu locu de intalnire o mai vedem...in mare as fi de acord cu un transfagarasan
          low....&.....slow

          Comment


          • vio am zis sa fie ultima benzinarie de pe dreapta cand iesi spre bascov
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • poze noi cu dacia suv
              Attached Files
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • asa cum am mai zis si in alt post: "de ce draq seamana luneta cu cea de la nissan pathfinder?", in rest ... o o combinatie nereusita de pathfinder cu sandero si cu casquai (sau cum draq se mai scrie)
                cat despre transfagarasan... peisajele sunt frumoase dar sectorul piscu - vidraru necesita 4x4 , e terminat drumul, in rest totul e ok, nush cum mai e pe partea cealalta balea - sibiu ca nu am mai fost de vreo 2 ani.

                Comment


                • lasa ma ca doar bita are masina joasa...in rest suntem toti cu ele cocotate..deci merge:p
                  low....&.....slow

                  Comment


                  • Toti da...e unu parca as mai taia din masca spate -fata

                    Comment


                    • stal linistit ca am trecut eu cu dsl u fara probleme deci lasa masina in pace
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • baeti eu zc sa pastram un moment de reculegere pentru colegu nostru mau ca de azi nu mai are abecedar . macar asa din respect ca e coleg cu noi
                        sigpic
                        Ma chinui la ceva mai performant

                        Comment


                        • --------------------------------------................. gata

                          ...il consolam cu o cafea daca ne viziteaza...

                          Comment


                          • pe cate luni a ramas fara un act in plus in portofel?

                            Comment


                            • doar 1 luna din fericire....pr 13 august il are inapoi in buzunar
                              low....&.....slow

                              Comment


                              • (((((((((((((((...am GPS(((((((
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google