Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hai hai! lasati vaicarelile ca eu am suferit cel mai mult pe tema asta asa ca...
    @DISSSEL care e faza cu saptamanale si curatenia?
    Last edited by costyn955; 4 August 2009, 21:25.

    Comment


    • ami cer zcuze ca nu am putut ajunge azi la fulger dar am avut probleme la masina
      si imi cer scuze si pentru maine ca nu pot ajunge , pentru ca voi pleca la cluj
      Last edited by alexutzu; 4 August 2009, 23:16.
      sigpic
      Ma chinui la ceva mai performant

      Comment


      • ...atunci aplici planul B si vorbesti in particular cu Alex sau cu Petre.
        Pentru treaba aia daca nu gasesti,maine ma suni la orice ora si vorbim...
        P.S....mah voi faceti fulgere neanuntate?...sau e vorba de haralia de afara?...
        Last edited by viorelu; 4 August 2009, 22:41.

        Comment


        • A FOST FULGER???????????? UNDE?.....sau doar viseaza dmd u ..... a o fi vb de fulgerele de afara...
          @cata...a strers alex la greu
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • a fost ma fulger....eu cu dmd...in parcare...reparand la masini....
            da cata am sters la intalniri saptamanale...ca incepusem cu prostii pe acolo si nu-si aveau rostu...asata se discuta face 2 face nu prin tel forum sau mess
            low....&.....slow

            Comment


            • ...pe telefon e problema lor...daca au minute
              ...drepturi obligatii ceva?...astaseara?

              Comment


              • aha. am pricipit. deci a fost fulger in doi :P

                Comment


                • ma voi confundati fulgru cu service-ul ..
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • Deci asteptam sa vedem cu ce vine Alex de la Mioveni(in legatura cu LoganClubArges) si pana sambata eventual adaptarea statutului LCA,iar sambata speram sa dam si de cei care nu au putu veni miercuri,ca incet incet sa mai avansam cu cate ceva...caci sunt si lucruri ce tin de birocratie...si dupa cum se stieee...

                    Comment


                    • la Mioveni nimic....am fost doar eu si fane....se pare ca ramanem doar noi din pitesti....ca mioveniu....
                      low....&.....slow

                      Comment


                      • exact cum am prezis de iaeri .... daca se hotarasc se implica ei pe parcurs...ori cum pentru inceput trebuie sa nu depasim de 15 ca sa nu avem nevoie de cenzor si jurist
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • ) deci daca e sa nu semnez e tocmai bine sau cum?
                          raman eu de membru de suspensie, daca mai e cazul sau nu :-P

                          Comment


                          • cine vrea suporti de numere cu logan club si scrieri pe parasolar cu logan club pitesti sa ma anunte ca marti trece keanu prin pitesti
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • Originally posted by costyn955 View Post
                              ) deci daca e sa nu semnez e tocmai bine sau cum?
                              raman eu de membru de suspensie, daca mai e cazul sau nu :-P
                              AAAA E GRAV DACA NU SEMNEZI ...o sa ramai in cintinuare FOTOGRAF OFICIAL )))))))) .... nu o sa se schimbe nimic or sa fie aceleasi intalniri cu aciasi membri
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • ...KTA semnam noi pentru tine daca nu vrei tu(din comoditate)...daca nu poate vrei sa iti para numarul de telefon la matrimoniale
                                Alex cred ca schimb si eu scrisurile alea ferme de pe parasolar ...deci eu unu(ca sa se adune ceva)...restu ii mai cer eu ce mai are prin portbagaj

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google