Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mda.....din nefericire....

    Comment


    • @mau:tu mai ai proiectoarele care le-ai dat jos de pe masina cand ai schimbat bara? daca da si le dai, zi-mi si mie un pret pt ele. ms

      Comment


      • le am,,,, cat vrei tu... nu e problema....
        Nimic in viata nu e intamplator... ''

        Comment


        • poi zici un pret ca sa stiu cum imi fac si eu calculele

          Comment


          • ti le dau ma asa... nu vreau nimic pe ele...
            Nimic in viata nu e intamplator... ''

            Comment


            • e draci! zici macar ce bei

              Comment


              • ma bisnitzarilor .uaaaaaaaaaa.
                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                Comment


                • vezi ca te spun lu day-u bitza pentru plagiere. poi el stie ca tu ii folosesti expresiile asa de capu tau?

                  Comment


                  • bitza unde vezi ma tu bisnitzari ...nu vezi ce zic oameni astia i ....mau le da moca...ala ii da de baut.....)) asta e pomana ma nu bisnita))))
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • ma nu ma suparati ca il pun pe day sa faca ca blow wof acu.tot bisnitza e.da moca)
                      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                      Comment


                      • o sticla de apa plata ,dar la 2 litri sa-mi ajunga mai mult,sau un bidon de strop gel ca nu mai am.. )
                        Last edited by alexutzu; 30 April 2009, 21:56.
                        Nimic in viata nu e intamplator... ''

                        Comment


                        • se rezolva ;)

                          Comment


                          • Maule credeam ca vrei un gel...de par ..sa il faci cadou lu' bitza.....))) glumeam
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • pai nu-i dadeam eu gelu lu bitza,il tineam pentru mine ca am mare nevoie ))
                              Nimic in viata nu e intamplator... ''

                              Comment


                              • vezi ma maule invidia lor...ce n-ar da sa fie ca noi..
                                ma carcotasilor,stiti care e visu nostru?sa facem matreata.
                                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google