Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu ne trebuie tricouri la nationala ca ne bate fc arges
    sigpic
    Ma chinui la ceva mai performant

    Comment


    • dnd ule numai tu sti ce ai vrut sa spui
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • care imi recomanda si mie un model de detector radar bun????

        Comment


        • imi pare rau dar incepand de astazi nu o sa mai fac parte din comunitatea ''logan club''.... va doresc multa bafta in tot ceea ce veti face si sper sa ajungeti departe cu clubul... multa bafta
          __________________
          Nimic in viata nu e intamplator... ''

          Comment


          • @ costyn955 eu am cobra7000... e cred ca cel mai slab si ieftin detector de pe piata...dar e ok.eu sunt multumit.
            Din auzite se zice ca bell ar fi cel mai bun...
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • maule ce-ai ma ai innebunit
              low....&.....slow

              Comment


              • maule nu e ma 1 aplrilie (ziua pacaleli)
                sigpic

                Comment


                • nu,deci vorbesc foarte serios... sunt foarte multe motive care m-au determinat sa iau decizia asta... sincer imi pare rau
                  Nimic in viata nu e intamplator... ''

                  Comment


                  • maule eu o sa iti respect decizia...tu stii cel maine bine...esti oricand binevenit ...pacat ca avem cam multi oameni pe forumu asta pusi doar sa faca mistouri
                    low....&.....slow

                    Comment


                    • niste gunoaie alex,cu voi cei de la pitesti nu am absolut nimic,stiti ca m-am inteles mereu bine cu voi,dar sunt foarte multe gunoaie care vb in necunostiinta de cauza
                      Last edited by alexutzu; 15 June 2009, 16:05. Reason: stii ca nu pot lasa mesaju asa cum era el...
                      Nimic in viata nu e intamplator... ''

                      Comment


                      • ...care mah?...aaa pacat ca mai e si moderator ala...sau cum le zicea inainte super ultra moderator...pacat ca uneori posteza ca un super rahat
                        Maule oricum nu forumul ne-a adus la intaniri asa ca exista mess si alte cai de comunicare...nu o lua ca nu mai faci parte din...ca faci pe lasu?...ia sa te prezinti miercuri la intanire...te face o vorba dintr-o gura spurcata?...dal in cucu nostru(al membrilor LCP) pala

                        Comment


                        • ma o zi va las nesupraveghiati.......si va faceti de cap.....si totusi ce s a intamplat

                          ??????????????
                          Last edited by DISSSEL; 15 June 2009, 20:55. Reason: Automerged Doublepost
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • Nu iti va spune nimeni...sac!)...o singura solutie ai ca sa afli...
                            Last edited by viorelu; 15 June 2009, 21:19.

                            Comment


                            • AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                              Comment


                              • ma nenea viorelu tu parca dimineata erai la munci...esti in concediu??
                                low....&.....slow

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google