Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aaaaaaaaaaa, acum inteleg, mai e si porumbata, ananasiata, marmelata...etc
    lipsa text

    Comment


    • Bleizere...ia pune o tuica de aia buna la fiert cu niste boabe de piper...pun pariu ca pe frigul asta sa vezi ce ne incalzeste...eu astept;)
      CARPE DIEM!

      Comment


      • Originally posted by danycristian View Post
        Bleizere...ia pune o tuica de aia buna la fiert cu niste boabe de piper...pun pariu ca pe frigul asta sa vezi ce ne incalzeste...eu astept;)
        ia d'acilea fratele meu!
        Attached Files
        lipsa text

        Comment




        • Merci frate...uite asa trebuieste facuta..la ibric si cu boabe de piper..tu mi ai dat una rece...tuicomicina face bine la incalzitul instalatiei umane sa stiti!
          Attached Files
          CARPE DIEM!

          Comment


          • ioiiiiiiiiiiiiiiiiiii, vreau!
            lipsa text

            Comment


            • pe voi va ia hormonii ca stati la caldura, daca ati fi afara la 1 grad prin ploaie numai de asta nu ati mai avea chef.
              Ati sta la o cana de ceai si ati mai arunca un ochi pe forum din cand in cand ca mine ))

              Comment


              • Pai mai bine burtosi de la tuica fiarta decat cocosati de la munca...asa ca...se pune ibricul la foc cu tuica si piper
                CARPE DIEM!

                Comment


                • asa asa
                  sa aveti spor la paharele ))
                  sa puneti dupa si poze cu voi rumeni de la fiarta

                  Comment


                  • Pai...Costyn...Eu am sa beau singurel...fiind cam departe de Bleizer...123km se raceste tuica pana la Bucuresti;)...Poze cu noi...rumeni? Pai doar daca stam la foc mic
                    CARPE DIEM!

                    Comment


                    • Va s da foc la amandoi.....)))...cu tuica )) ..pai e frumos ce faceti???
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • poi ce ai ma cu ei? ca nu au facut nimic rau

                        Comment


                        • Au imputit cu miros de tuica pe aici...cred ca e de pufoaica

                          Comment


                          • Originally posted by danycristian View Post
                            Pai...Costyn...Eu am sa beau singurel...fiind cam departe de Bleizer...123km se raceste tuica pana la Bucuresti;)...Poze cu noi...rumeni? Pai doar daca stam la foc mic
                            Originally posted by DISSSEL View Post
                            Va s da foc la amandoi.....)))...cu tuica )) ..pai e frumos ce faceti???
                            Originally posted by costyn955 View Post
                            poi ce ai ma cu ei? ca nu au facut nimic rau
                            ...asa asa frate Dany, o bem impreuna cand vin acolo

                            ...da-ne foc daca ne prizi

                            asa asa costyne, ce are titirezul asta cu noi, cu ce am gresit, noi vrem doar sa bem
                            lipsa text

                            Comment


                            • si eu sunt la o tuica fiarta... hai noroc

                              Comment


                              • tinand cont de conditiile meteo si de faptul ca s-a terminat cu munca pe ziua de azi, nu ar fi o idee rea sa ating si eu ceva grade

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google