Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • acum vine weeked-ul, numai maine nu-i poimaine si mai ales iarna nu-i ca vara
    lipsa text

    Comment


    • Si la Turnu Magurele ii ceata si tare urat,dar maine vine weekendu` si....la distractie indiferent cat de frig ar fi! Ne facem de lucru indiferent de cat de urat este afara,doar nu ne inchidem in casa la gura sobei,sau urcati pe calorifer;)
      CARPE DIEM!

      Comment


      • deviza L.C aici toti suntem prieteni!

        asa asa, nu stati ca popicele in casa
        lipsa text

        Comment


        • Pentru ca este Sambata maine..va fi o noua intalnire LC ..chiar daca este frig...lasam masinile afara si ne bagam undeva la caldurica la un suc...Am primit si oferta de a merge la pescuit..si cum nu prea pot refuza..cred ca asta vom face maine dimineata eu si cativa zapaciti.Daca este prea urat o sa mi iau sotia sofer...punem de gratar si de tuica,vin fiert la malul Dunarii!
          CARPE DIEM!

          Comment


          • ioiiiiiiiiiiiiii, taci tu, vin fiert la malul Dunarii!....de vissssssssss
            lipsa text

            Comment


            • Da este chiar de vis tremura chiloti pe noi dar macar ne incalzim asa,trebuie bineinteles sa fi si un pic dus de acasa ca sa faci asa ceva pe vremea asta! Sincer nici in casa nu vreau sa stau si sa ma sune prietenii si sa mi zica...frate e frig pe malul apei..dar se prinde peste ca si sar in masina si fuguta
              CARPE DIEM!

              Comment


              • Originally posted by danycristian View Post
                Da este chiar de vis tremura chiloti pe noi dar macar ne incalzim asa,trebuie bineinteles sa fi si un pic dus de acasa ca sa faci asa ceva pe vremea asta! Sincer nici in casa nu vreau sa stau si sa ma sune prietenii si sa mi zica...frate e frig pe malul apei..dar se prinde peste ca si sar in masina si fuguta
                frate Dany, dar cei care nu au chiloti?
                daca nu stai in casa, iesi afara in chiloti
                lipsa text

                Comment


                • Pai este musai sa pui si o pereche de izmene fiindca sigur va fi nevoie Mai ales la pescuit...sa fi cat mai bine echipat! Si asta mi aduce aminte de un prieten care saptamana trecuta era imbracat intr-un combinezom de ala de jandarmi..si cand l-a apucat nevoia cea grea.....am ras sa murim a trebuit sa dea tot jos.....
                  CARPE DIEM!

                  Comment


                  • +))
                    exista si pampers!
                    lipsa text

                    Comment


                    • Am sa ii duc maine unul de la fiica mea
                      CARPE DIEM!

                      Comment


                      • pai si daca e sa i se scoale...ce naiba face?
                        lipsa text

                        Comment


                        • neatza ..lasatzil dracu de peste pe vremea asta ca e congelat)))
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • atunci baga un vin fiert sa ne incalzim spiritele si degetele ca sa scriem mai mult pe tastatura
                            lipsa text

                            Comment


                            • Nu va fi congelat,si sansa de a da la copca pe Dunare nu exista! Nu bat drumul la supermarket pentru asta,mai bine merg eu la prins...boala ii boala Disssel.Bleizer sa sti ca nu luasem in calcul faza cu sculatu`...deci sper ca nu va avea iarasi combinezonul ala
                              CARPE DIEM!

                              Comment


                              • bai frate, adevarul ca o tortura cu vin rosu, fiert cu spume, ar merge la nebunie acum
                                lipsa text

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google