Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un idiot, s-a gandit ca ar fi bine sa opreasca in spatele meu. Noroc ca nu a fost decat bara usor avariata, ca nu aveam nici o luna de cand o luasem din service. Iti povestesc eu cand o sa mai am timp sa ajung la intalniri.
    sigpic

    Comment


    • naspa....bine ca n-ai avut dauna mare....eu ma simt asa naspa ca n-am masina....sper doar sa iasa bine
      low....&.....slow

      Comment


      • naspa aici se discuta doar de accidente ...alexe venim sa te luam
        Last edited by alexutzu; 9 September 2009, 21:30.
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • Ai luat masina? Azi la 12 era doar acoperita, inca nu ti-o vopsise. Da ai avut ceva dauna, am vazut ca aveai ceva chit dat si pe portiera spate.

          P.S.: Nici eu nu am luat bara, maine, nu era gata
          sigpic

          Comment


          • maine ma alatur si eu voua la amat cu KTA U la revizie
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • am trecut eu pe la 5 bara ta era gata.....ma nu am vazut kit pe usa spate....ca aia nu avea nimic...posibil sa fi fost murdara...oricum daca au facut ceva la ea ...o fac din banii lor....
              low....&.....slow

              Comment



              • felicitari LCB pt ce ati facut....sper ca pe viitor toti sa putem participa la acte d-astea
                low....&.....slow

                Comment


                • Foarte frumos!...

                  Comment


                  • duminica 04.10.2009 plecare spre bucuresti...in targ vitan... momentan pe lista
                    1.alexutzu
                    2.dnf
                    3.cia(inca nu e sigur)
                    lista ramane deschisa
                    low....&.....slow

                    Comment


                    • ce facdem acolo?
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • cascam ochii pe acolo...poate e ceva de cumparat...ca sunt cu totu alte preturi decat ce e la noi....
                        low....&.....slow

                        Comment


                        • eee avetz bani...mergeti si pe la LCB?
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • da nu mai putem...ne dau afara din casa....bucurestiu au intalnirea sambata...o sa ne intalnim probabil cu skandal
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • acu am vazut pe 3-4 octombrie o sa fie 4 tuning festival....asa poate impuscam 2 iepuri...mergem si in targ de dimnineata....si apoi la salon...mai ales ca duminica o sa fie si diftu...si ne intalnim si cu loganarii pe acolo
                              Last edited by alexutzu; 24 September 2009, 12:26.
                              low....&.....slow

                              Comment


                              • Atunci vin si eu
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google