Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • semn ca nimeni nu are de comentat ....ca de citit au citit ... deci au luat la cunostinta
    si vom intra in "program normal" de saptamana viitoare ....unde sunt asteptati si cei 2 "dinozauri" )))) de mai sus...... ai LCP -ului bineinteles
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • Eu am inteles, voi fi prezenta si cu tema facuta.
      Cat despre cele intamplate ramane de discutat cand vom fi toti si propun sa stabilim niste reguli scrise si apoi dam cu semnatura, cine e de acord bineinteles.
      Cine este de acord:
      1.punto
      My BMW is fantastic

      Comment


      • si de ce tb sa fiu eu si viorel dinozauri?
        de comentat nu am apucat sa comentez dar acuma imi fac timp cateva minute.
        ideea e ca sunt de acord cu zisele lui alex, fiecare face ce vrea la masina si cu asta basta. fiecare isi pune ceva pe masian pt ca-i place lui nu ca sa placa celorlalti si intotdeauna in functie de bugetul fiecaruia. daca eu nu-mi permit sa-mi trag un kit de carbon nu ins ca o pers care a dat de mirost de tehnologie si a reusit sa-si traga si un accesoriu de calitate (si nu tb neaparat sa fie posesor de dacie) e mai data draq. bv lui/ei etc. dar asta nu e un motiv de critica pt ceilalti sau de autoapreciere. nu toti au sponsori in spate si nu tuturor le vin banii din cer, altii mai si muncesc pt ei asa ca ...
        cat despre dragii si scumpii colegi soferi membri ai NA (fac referire la toti), intai invatati sa fiti responsabili in trafic si sa conduceti, apoi incercati sa deschideti gura pe domenii pe care poate ca va pricepeti si in ultimul rand vb despre tuning auto. pt ca in romania nu exista decat niste variante de accesorizare auto in functie de marca. nu exista tuning. tuning te duci afara si iti intra masina pe o parte si iese pe partea cealalta de nu o recunosti (la preturile corespunzatoare bineinteles).

        Comment


        • Nu stiu de unde atata cearta pe accesorizare si pe "a mea e mai tare" ca oricum la intalniri timpul alocat masinii in sine este infim. Ma rog...

          M-ar intesa sa stiu daca are cineva habar de demonstratia Renault RoadShow de la stadion, de vineri, ca ma bate gandul sa-mi iau o zi de concediu pt treaba asta, dar ar trebui sa fiu sigur ca se intampla (la Bucale se intampla sigur pe 10-11).

          P.S.: Petre ataseaza si tu formularul despre care vorbesti (Sau trimite PM) ca sa-l completez si eu online. Thx
          sigpic

          Comment


          • E o demonstratie renault am vazut ceva la stiri
            o sa atasez si sambata va astept in nr cat mai mare sa concluzionam dupa o saptamana de liniste
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • Apropo de ce zicea augustin ...parca am platit niste steaguri in avans
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • steagurile st la skandal...daca noi n-am avut drum prin bucale si nici la cluj n-am fost....sper sa vina cnv din buc la salon in uichend....
                low....&.....slow

                Comment


                • ...ce steaguri?...la fel?...sau alt model?

                  Comment


                  • st la fel vio...da am mai dat comanda ...
                    low....&.....slow

                    Comment


                    • mai am si eu unu dak vroiati

                      Comment


                      • cum poate stiti in week-endu asta e salon la noi la mall..skandal prin binevointa lui a reusit s ne faca rost de 2 locuri pt a reprezenta clubul...cum eu n-o sa fiu in localitate se va ocupa petre de treaba asta.... ce am ales noi eu si petre ar fi ca el sa participe din partea pilot si lcp iar cia si viorel(mcv) vor repreznta lcp....am scris aici ca sa stie toata lumea sa nu apara certuri ca de ce nu am anuntat
                        low....&.....slow

                        Comment


                        • toate bune si frumoase ...cum dam de viorel
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • suna la rds si zi ca nu-ti mai merge netu (vedeti ca vecinu lu' alex e coleg cu el din cate stiu)

                            Comment


                            • ...sau viorel_jiji@yahoo.com

                              Comment


                              • Sau...asa...
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google