Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aveti careva cunostinte la pilot sau stiti cat mi`ar lua sa`mi faca niste serpi la logan ?
    vreau sa vad ce diferenta cer fata de cei din bucuresti.

    Comment


    • dau un tel diseara si te sun sa-ti spun cat costa.
      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

      Comment


      • mersi Bita , ne vedem la legale duminica ?

        Comment


        • eu asa sper ,sa pot sa ma dau pe 1 mai ales ca grupele pot spune ca ma avantajeaza.
          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

          Comment


          • nn pai legalele sunt pe 1 noiebrie nu mai))
            Fofule vb cu Cosmin 0752222130 -spunei ca esti de la LC si te rezolva si cu un discount
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • 11mil costa sperpisorii.Daca astepti putin eu ma duc miercuri la pilot,sa mai lucrez la evacuare la a mea si vorbesc si de serpisori.
              AG 16 Y M A

              Comment


              • e ok , nu ma grabesc , la bc sunt 12 mil , asa cu benzolu ars pana acolo si etc ,sare de 12 , daca ar fi asa , i fac la noi.
                Bita , prinzi grupa A , ca mine

                Comment


                • Eu o sa incerc sa trag de pret mai in jos..vedem daca se poate si te anunt
                  AG 16 Y M A

                  Comment


                  • acum am vorbit cu cosmin la pilot.9 mil serpisorii pt ca vii de la buc si mai dai si bani pe benzina.nu are facuti serpisori .ii face pe loc.tubulatura pentru filtru 1,5 mil .sper ca te ajuta informatia.

                    nu se stie sigur cu grupele pentru 1 noiembrie.astept un raspuns de la unul din organizatori.
                    Last edited by bitza_bik; 27 October 2009, 13:37. Reason: Automerged Doublepost
                    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                    Comment


                    • i-auzi cata hai la serpi acu cat st inca calzi....
                      low....&.....slow

                      Comment


                      • da , da bani sunt reci.
                        pana ies din iarna ii am , strang bani , usor usor , ca nu pleaca pilotu de acolo.
                        ms Bita ! , ne auzim.

                        Comment


                        • deci cum draq pun si eu proiectoarele pe o bara de logan care nu are suporti pt ele?? (ca banuiesc ca alea care nu le au din fabrica proiectoarele nu au nici suportii pt ele, ca bara jos nu am dat-o sa ma uit). m-am apucat sa dau proiectoarele lu' DSL-u jos (dar sa nu-i spuneti) si cand desfaceam de zor la ele mi-am dat seama ca de fapt bara mai are niste chestii care fixeaza proiectoarele... in concluzie... merg puse alea sau imi pun alte modele in alte locuri pe bara?

                          Comment


                          • cata te uiti exact cum e la petre tre s faci si tu...mi se pare ca tre sa dai gaura pt suporti...(pui suporti de pe dsl pe a ta)
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • poi... vezi tu... suportii aia sunt turnati in bara... sunt din plastic si sunt turnati d cand e facuta bara din cate se pare...

                              Comment


                              • baaa voi facetzi experimente pe masina mea....
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google