Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neatza la toata lumea
    Sarbatori Fericite Bleizer! ><
    vreau si eu o cafelina tare )) ca m-am culcat la 4
    cosmin, la noapte cumparaturile

    Comment


    • haos total peste tot... daca va incumetati sa iesiti din casa... uati nervii si rabdarea cu voi

      Comment


      • eu am fost la piata in ceair , nu ai loc sa te misti.....sunt plin de nervi

        Comment


        • las' ca-ti trece...

          Comment


          • i mi trece in ziua de craciun cand m oi apuca de baut....

            Comment


            • nu nu. tu esti cu postul, nu ai voie sa bei
              si de craciun nu o sa mai ai ce sa bei ca pana atunci o sa iti terminam noi toata beutura
              in concluzie... mai fa-ti un stoc de sticle ca din alea de credeai ca le-ai pus de-o parte nu o sa mai ai mare lucru de craciun

              Comment


              • aha sa crezu tu ca nu mai sunt, am pus lacat pe ele si mai sunt si sigilate

                Comment


                • pei brava mah...voi va duceti la cumparaturi...in ajunul craciunului..))...cu o saptamana inainte))

                  Comment


                  • O seara excelenta dragii mei prieteni loganisti!
                    CARPE DIEM!

                    Comment


                    • day-ule, poi unde e ma farmecu daca nu te duci cand sunt toate pitzipoancele la cumparaturi?
                      ca astea nu stiu sa gateasca sa zici ca se duc din timp sa-si ia cele necesare
                      multumim la fel dany cozonacii cum se prezinta?

                      Comment


                      • cresc cresc costyne...la voi? ati facut carnatii? ati pregatit totul pentru craciun?
                        CARPE DIEM!

                        Comment


                        • sunt aproape gata. eu am facut repede o repriza de cumparaturi ca maine e zi scurta

                          deci cum toata lumea e in febra alergaturilor dupa cumparaturi si ce draq mai faceti voi, eu inca ma bucur de o zi la birou, asa ca... neatza
                          Last edited by costyn955; 24 December 2010, 10:41. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • alo pensionarii, haide-ti mah la carciuma la un tenis sau nu a ti terminat sarmalele

                            Comment


                            • cosmineeee, i-ai speriat pe toti, dar mergem la tenis

                              Comment


                              • Craciun fericit voua si familiilor voastre va ureaza L.C.V.Jiului...
                                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google