Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • venim venim.App,cei care veniti cu masina aveti diagnoza gratis din partea domnului skandal
    AG 16 Y M A

    Comment


    • bine ca mi-ai adus aminte...petre sa iti iei laptopu la tine
      low....&.....slow

      Comment


      • mmmm ok.....
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • hai baietii, curaj....va asteptam cu seminte calde si Cola la temperatura aerului......iar la plecare sper sa va ducem cat mai multi spre iesirea pe A1....bafta
          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

          Comment


          • off topic la discutie: http://www.sotto.ro/articol/Evenimen...tr-un-lac.html

            drum bun si pun pariu ca sigur DISSSEL a uitat laptopu

            Comment


            • Foare frumos domnule la bucuresti pacat ca am venit cu datorii dar atmosfera si baietii de nota 10 plusss.........mai venim nu va bucurati ca ati scapat de noi
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • ce facurati ma??ati luat amenzi la zoo??)
                low....&.....slow

                Comment


                • nu ma gandeam ca o sa fie asa de frumos...bravo baieti aveti nota 10+ BAFTA

                  Comment


                  • da cia si bog u cate 500 de caiula
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Trage bine rau masina baiatului cu BOG. Sorry de cele intamplate .

                      Va salut si sa speram sa ne mai vedem ...
                      Last edited by Eu4yas; 14 November 2009, 13:15.
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • multumesc baietilor din bucuresti pentru, organizare, suspans si adrenalina . chiar a fost o seara de neuitat si nu pot sa uit cat de bine m-am simtit cand a venit la mine MCD-u si ma intrebat daca dau o liniuta cu el ,crezand ca am motor 1.6 16v la bricheta mea

                        in ciuda amenzii sa stiti ca nu scapati de noi ,va mai vizitam
                        sigpic

                        Comment


                        • eu bag mana in foc ca vreo 2 pers cu masini rosii -visinii sunt ofticati ca nu au venit.
                          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                          Comment


                          • Bravo baetii nota MAXYMA , seara de neuitat chiar daca am avut niste probleme cu cei cu CAP DE CRETA ):P , mai venim cat de curand sper ( dupa ce isi platesc baetii amenzile ) , pacat ca sa terminat asa de repede .Felicitari inca o data .

                            Comment


                            • CIA pai nu ai 16 v?

                              Comment


                              • nu laur200445 este un gpl de 1,4mpi stok.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google